KmN

3

KmN

0

A Vermalen zagral dobry? ;)

KmN

3

Z kim?

KmN

0

Nawet jak nie Cuadrado, to czemu nie Walker? Solidny pilkarz i napewno tanszy niz Piszczek. Chociaz sercem chcialbym zobaczyc go w Barcy :P

KmN

1

Musimy go kupic, boje sie ze przyjdzie sankcja ponownie i co wtedy? Zostaniemy z Montoya? Wstawimy Pedro na PO? Jestem pelen nadziei co do tego transferu...

KmN

0

Wy tez nie mozecie doczekac sie nowego sezonu? Jaram sie jak glupi i czekam z niecierpliwoscia!

KmN

2

Strasznie pozytywny chlopak! U nas sie odbuduje cos czuje! :D

2:27 ciary i łezka w oku! Transfery z Arsenalem nam sluza! :)

KmN

0

Powodzenia! Zycze mu odbudowania formay z przed 3 lat. Gdyby nie kontuzja bylby dzis jednym z najlepszych, ale po kontuzji nie mogl sie odnalezc i przegral rywalizacje z Koscielnym i Mertesacker`em. Moze i jest takim " odpadem " z Arsenalu, ale to teraz nasz zawodnik i wspierajmy go.

KmN

0

Nie sciemniaj :D. Nie da sie nie mowic nic zlego :(. Btw Cuadrado dzis ma miec porozumienie z MU. I co powiesz teraz? :p

KmN

0

To ze barca sie nim interesuje, a my potrzebujemy kogos na zastepstwo Iniesta. Wiesz ile on ma lat? Wiecznie grac nie bedzie

KmN

0

OFFTOP: INFO O REUSIE!!
sport.pl/pilka/1,65081,16435453,Bundesliga__Bayern_podkupi_kolejnego_pilkarza_Borussii_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

KmN

1

Pedro moze i slaby, ale waleczny. Na rezerwowego jest idealny

KmN

4

Widac chlopaki maja pomysl na gre, ale taki Pedro czy Munir to tylko przeszkadzaja

KmN

1

KmN

0

Na jakim kanale jest transmisja? Czy tylko w necie? :)

KmN

0

Gimbe cwaniaczku skonczylem 5 lat temu, a ty nie cwaniakuj. Nie masz w ogole poczucia humoru. Najlepszy komentarz brzmi zeby brac czarnego, bo czarny zapierd.... ale tam juz siedzisz cicho i nic nie piszesz? Typowy spinajacy cebulak z Ciebie ;)

KmN

1

Najpierw rudy, teraz murzyn xd. Brakuje chinczyka i jakiegos zyda :D


A tak na powaznie to juz napisali na twiterze ze to nieprawda i Barca sie z nim nawet nie kontaktowala.

KmN

0

Barca zainteresowana Boatengiem?

zrodlo: fangol.pl/view/64302/barcelona-siega-po-boatenga?barc

KmN

0

Powtarzam kolejny raz. Negocjowac 40 mln + Alves skoro chca 50.

KmN

1

Nie wiem jak gra w obronie, ale w ataku to jest kozak :d

KmN

0

Sankcje na nastepne okienka? Przeciez nam odwolali??

KmN

0

Benatia! Za 40 do wyjecia!

KmN

0

Benatia!!!!

KmN

0

Powodzenia ze Messi odda wolne xd

KmN

3

35/40 mln + cuadrado zlozyc oferte i wszyscy zadowoleni!! :)

KmN

0

Masche? Smieszny jestes. On w obronie nie ma warunkow fizycznych. Za to na SPD jest idealny

KmN

0

Uwielbiam go, ale gdzie mialby on grac? W ataku nie ma szans na posadzenie na lawke neymara, suareza czy messiego. W pomocy iniesta to nasz duch zespolu w tej chwili, za rakiticia to jedyna opcja, ale jego tez lubie i jest dobry. Wkurza mnie tez wiadomosc ze bedziemy grac 3 obroncami. I co wtedy z Alba? Jeden z najbardziej walecznych w tym zespole a ludzie jak pisza o skladzie to go nie wymieniaja. Busqets lawka powinien byc i masche w pierwszym

KmN

2

35 mln + Dani Alves i wszyscy zadowoleni ;)

KmN

5

Mam nadzieje ze zamknie nam geby swoja gra :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?