Musimy go kupic, boje sie ze przyjdzie sankcja ponownie i co wtedy? Zostaniemy z Montoya? Wstawimy Pedro na PO? Jestem pelen nadziei co do tego transferu...
Powodzenia! Zycze mu odbudowania formay z przed 3 lat. Gdyby nie kontuzja bylby dzis jednym z najlepszych, ale po kontuzji nie mogl sie odnalezc i przegral rywalizacje z Koscielnym i Mertesacker`em. Moze i jest takim " odpadem " z Arsenalu, ale to teraz nasz zawodnik i wspierajmy go.
OFFTOP: INFO O REUSIE!!
sport.pl/pilka/1,65081,16435453,Bundesliga__Bayern_podkupi_kolejnego_pilkarza_Borussii_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Gimbe cwaniaczku skonczylem 5 lat temu, a ty nie cwaniakuj. Nie masz w ogole poczucia humoru. Najlepszy komentarz brzmi zeby brac czarnego, bo czarny zapierd.... ale tam juz siedzisz cicho i nic nie piszesz? Typowy spinajacy cebulak z Ciebie ;)
Uwielbiam go, ale gdzie mialby on grac? W ataku nie ma szans na posadzenie na lawke neymara, suareza czy messiego. W pomocy iniesta to nasz duch zespolu w tej chwili, za rakiticia to jedyna opcja, ale jego tez lubie i jest dobry. Wkurza mnie tez wiadomosc ze bedziemy grac 3 obroncami. I co wtedy z Alba? Jeden z najbardziej walecznych w tym zespole a ludzie jak pisza o skladzie to go nie wymieniaja. Busqets lawka powinien byc i masche w pierwszym
3
0
A Vermalen zagral dobry? ;)
3
Z kim?
0
Nawet jak nie Cuadrado, to czemu nie Walker? Solidny pilkarz i napewno tanszy niz Piszczek. Chociaz sercem chcialbym zobaczyc go w Barcy :P
1
Musimy go kupic, boje sie ze przyjdzie sankcja ponownie i co wtedy? Zostaniemy z Montoya? Wstawimy Pedro na PO? Jestem pelen nadziei co do tego transferu...
0
Wy tez nie mozecie doczekac sie nowego sezonu? Jaram sie jak glupi i czekam z niecierpliwoscia!
2
Strasznie pozytywny chlopak! U nas sie odbuduje cos czuje! :D
0
Powodzenia! Zycze mu odbudowania formay z przed 3 lat. Gdyby nie kontuzja bylby dzis jednym z najlepszych, ale po kontuzji nie mogl sie odnalezc i przegral rywalizacje z Koscielnym i Mertesacker`em. Moze i jest takim " odpadem " z Arsenalu, ale to teraz nasz zawodnik i wspierajmy go.
0
Nie sciemniaj :D. Nie da sie nie mowic nic zlego :(. Btw Cuadrado dzis ma miec porozumienie z MU. I co powiesz teraz? :p
0
To ze barca sie nim interesuje, a my potrzebujemy kogos na zastepstwo Iniesta. Wiesz ile on ma lat? Wiecznie grac nie bedzie
0
OFFTOP: Cuadrado
http://transfery.info/68620,manchester-szykuje-kolejna-oferta-za-cuadrado
0
OFFTOP: INFO O REUSIE!!
sport.pl/pilka/1,65081,16435453,Bundesliga__Bayern_podkupi_kolejnego_pilkarza_Borussii_.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
1
Pedro moze i slaby, ale waleczny. Na rezerwowego jest idealny
4
Widac chlopaki maja pomysl na gre, ale taki Pedro czy Munir to tylko przeszkadzaja
1
0
Na jakim kanale jest transmisja? Czy tylko w necie? :)
0
Gimbe cwaniaczku skonczylem 5 lat temu, a ty nie cwaniakuj. Nie masz w ogole poczucia humoru. Najlepszy komentarz brzmi zeby brac czarnego, bo czarny zapierd.... ale tam juz siedzisz cicho i nic nie piszesz? Typowy spinajacy cebulak z Ciebie ;)
1
Najpierw rudy, teraz murzyn xd. Brakuje chinczyka i jakiegos zyda :D
A tak na powaznie to juz napisali na twiterze ze to nieprawda i Barca sie z nim nawet nie kontaktowala.
0
Barca zainteresowana Boatengiem?
zrodlo: fangol.pl/view/64302/barcelona-siega-po-boatenga?barc
0
Powtarzam kolejny raz. Negocjowac 40 mln + Alves skoro chca 50.
1
Nie wiem jak gra w obronie, ale w ataku to jest kozak :d
0
Sankcje na nastepne okienka? Przeciez nam odwolali??
0
Benatia! Za 40 do wyjecia!
0
Benatia!!!!
0
Powodzenia ze Messi odda wolne xd
3
35/40 mln + cuadrado zlozyc oferte i wszyscy zadowoleni!! :)
0
Masche? Smieszny jestes. On w obronie nie ma warunkow fizycznych. Za to na SPD jest idealny
0
Uwielbiam go, ale gdzie mialby on grac? W ataku nie ma szans na posadzenie na lawke neymara, suareza czy messiego. W pomocy iniesta to nasz duch zespolu w tej chwili, za rakiticia to jedyna opcja, ale jego tez lubie i jest dobry. Wkurza mnie tez wiadomosc ze bedziemy grac 3 obroncami. I co wtedy z Alba? Jeden z najbardziej walecznych w tym zespole a ludzie jak pisza o skladzie to go nie wymieniaja. Busqets lawka powinien byc i masche w pierwszym
2
35 mln + Dani Alves i wszyscy zadowoleni ;)
5
Mam nadzieje ze zamknie nam geby swoja gra :P