Świetna decyzja, nie zapominajcie jak nam sie nie wygodnie grało z Bilbao ;) mysle ze zatrudnienie Valverde wpłynie na powrót do gry wysokim pressingiem i wróci stara dobra Barcelona.
Szczerze powiem nie widziałem ani planu na ten mecz z naszej strony , ale nie przgraliśmy go przez umiejetności piłkarskie tylko przez nastawienie mentalne, jak można wygrać mecz z niewygodnym przeciwnikiem nie stosując pressingu ( już nawet Messi sie wracal na swoją połowe żeby nacisnąć rywali, ale gdzie wtedy byl Ivan i Andre). MNS nam każdego meczu nie załatwią. Barca pozbawiona tego co ją cechowało w środku pola przestaje być konkurencyjna.
Nie brakuje nam kreatywnych zawodników bo skoro Rafinha ciągnął Celte , Dennis - Villareal a Gomez Valencje to ci zawodnicy są w grze piłką świetni , problem lezy w taktyce że Ci gracze w ogole nie wiedzą jakie im role są przepisane i co mają grać
Może wychodzmy formacją 5-0-5 skoro "pomoc" to u nas synonim 40metrowej przepaści w okolicy srodkowego koła.. Enrique powinien coś z tym zrobić bo Barca gra coraz bardziej bez pomysłu na kreowanie gry w środku.
Nie brakuje nam kreatywnych zawodników bo skoro Rafinha ciągnął Celte , Dennis - Villareal a Gomez Valencje to ci zawodnicy są w grze piłką świetni , problem lezy w taktyce że Ci gracze w ogole nie wiedzą jakie im role są przepisane i co mają grać
Może wychodzmy formacją 5-0-5 skoro "pomoc" to u nas synonim 40metrowej przepaści w okolicy srodkowego koła.. Enrique powinien coś z tym zrobić bo Barca gra coraz bardziej bez pomysłu na kreowanie gry w środku.
Szczerze powiem nie widziałem ani planu na ten mecz z naszej strony , ale nie przgraliśmy go przez umiejetności piłkarskie tylko przez nastawienie mentalne, jak można wygrać mecz z niewygodnym przeciwnikiem nie stosując pressingu ( już nawet Messi sie wracal na swoją połowe żeby nacisnąć rywali, ale gdzie wtedy byl Ivan i Andre). MNS nam każdego meczu nie załatwią. Barca pozbawiona tego co ją cechowało w środku pola przestaje być konkurencyjna.
Wczoraj klase pokazał Abidal i tak dalej boczni obroncy sie rozkrecają gdyby Dani grał lepiej w obronie i miał takie bajeczne uderzenie jak R.Carlos to byłby od niego lepszy bo w ofensywie wymiata taka taktyka na 2 skrzydlowych x] tak bym to nazwal
Komentarze
0
Valverde stawia na zawodników z rezerw co pokazał w Atletic ;)
0
Świetna decyzja, nie zapominajcie jak nam sie nie wygodnie grało z Bilbao ;) mysle ze zatrudnienie Valverde wpłynie na powrót do gry wysokim pressingiem i wróci stara dobra Barcelona.
1
Szczerze powiem nie widziałem ani planu na ten mecz z naszej strony , ale nie przgraliśmy go przez umiejetności piłkarskie tylko przez nastawienie mentalne, jak można wygrać mecz z niewygodnym przeciwnikiem nie stosując pressingu ( już nawet Messi sie wracal na swoją połowe żeby nacisnąć rywali, ale gdzie wtedy byl Ivan i Andre). MNS nam każdego meczu nie załatwią. Barca pozbawiona tego co ją cechowało w środku pola przestaje być konkurencyjna.
5
Nie brakuje nam kreatywnych zawodników bo skoro Rafinha ciągnął Celte , Dennis - Villareal a Gomez Valencje to ci zawodnicy są w grze piłką świetni , problem lezy w taktyce że Ci gracze w ogole nie wiedzą jakie im role są przepisane i co mają grać
3
Może wychodzmy formacją 5-0-5 skoro "pomoc" to u nas synonim 40metrowej przepaści w okolicy srodkowego koła.. Enrique powinien coś z tym zrobić bo Barca gra coraz bardziej bez pomysłu na kreowanie gry w środku.
5
Nie brakuje nam kreatywnych zawodników bo skoro Rafinha ciągnął Celte , Dennis - Villareal a Gomez Valencje to ci zawodnicy są w grze piłką świetni , problem lezy w taktyce że Ci gracze w ogole nie wiedzą jakie im role są przepisane i co mają grać
3
Może wychodzmy formacją 5-0-5 skoro "pomoc" to u nas synonim 40metrowej przepaści w okolicy srodkowego koła.. Enrique powinien coś z tym zrobić bo Barca gra coraz bardziej bez pomysłu na kreowanie gry w środku.
2
Miejmy nadzieje że Abi ma racje ;) jak na razie Samuel bardzo optymistycznie sie zapowiada
1
Szczerze powiem nie widziałem ani planu na ten mecz z naszej strony , ale nie przgraliśmy go przez umiejetności piłkarskie tylko przez nastawienie mentalne, jak można wygrać mecz z niewygodnym przeciwnikiem nie stosując pressingu ( już nawet Messi sie wracal na swoją połowe żeby nacisnąć rywali, ale gdzie wtedy byl Ivan i Andre). MNS nam każdego meczu nie załatwią. Barca pozbawiona tego co ją cechowało w środku pola przestaje być konkurencyjna.
0
Wczoraj klase pokazał Abidal i tak dalej boczni obroncy sie rozkrecają gdyby Dani grał lepiej w obronie i miał takie bajeczne uderzenie jak R.Carlos to byłby od niego lepszy bo w ofensywie wymiata taka taktyka na 2 skrzydlowych x] tak bym to nazwal