22 lipca 2010, 13:02
0
po co nam KAKA? chyba tylko MD wie
2 września 2008, 09:39
"...w pierwszej kolejce Primera Division z Numancią, na..." chcialbym zauwazyc ze primera division juz nie istnieje tylko jest teraz liga BBVA
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
po co nam KAKA? chyba tylko MD wie
0
"...w pierwszej kolejce Primera Division z Numancią, na..." chcialbym zauwazyc ze primera division juz nie istnieje tylko jest teraz liga BBVA
0
"...w pierwszej kolejce Primera Division z Numancią, na..." chcialbym zauwazyc ze primera division juz nie istnieje tylko jest teraz liga BBVA
0
po co nam KAKA? chyba tylko MD wie