0

David pokaże, że mimo swoich lat dalej jest dobry. I oby był lepszy od Messiego tego mu życzę. :)

0

Pomimo porażki Barca forever ♥

0

On jest najlepszy :)

0

Kochamy Cię Pep !

0

więcej niż klub :)

0

Pep wróci musi sobie odpocząć i wróci na kolejne 4 lata albo i więcej, za bardzo kocha Barcę by ją zostawić i nie wrócić.

0

Pep jeszcze wróci i przywitanie jego bd jeszcze lepsze niż te pożegnanie.

0

Całym sercem z Barcą ♥♥ nawet jak przegrywają. i tak są najlepsi :)

0

Chelsea pewno oglądało mecz i zobaczyli że teraz mogą Barcę docisnąć po porażce. ale wierzyć trzeba w ligę mistrzów i cdr. widać było w meczu że im zależało na wygranej ale brak skuteczności znowu.

0

Mówiąc że ich rozjebiemy to możemy się grubo pomylić. Ale obym nie miała racji.

0

Kurwa jak wy przeżywacie. Dajcie na luz nie udało się dzisiaj uda się następnym razem wierzyć trzeba do końca.

0

100 !! dużo bramek życzę :D

0

kochamUnited to ty jesteś tutaj porażką dosłownie dno..

0

0

życie ....

0

za to ty Scunad się znasz. żal mi cię jak czytam co piszesz

0

ja bym zajebała mu na miejscu Pique

0

Messi jest the best :D !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?