Kicia
Dołączył/a: luty 2012
Szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
David pokaże, że mimo swoich lat dalej jest dobry. I oby był lepszy od Messiego tego mu życzę. :)
0
Pomimo porażki Barca forever ♥
0
On jest najlepszy :)
0
Kochamy Cię Pep !
0
więcej niż klub :)
0
Pep wróci musi sobie odpocząć i wróci na kolejne 4 lata albo i więcej, za bardzo kocha Barcę by ją zostawić i nie wrócić.
0
Pep jeszcze wróci i przywitanie jego bd jeszcze lepsze niż te pożegnanie.
0
Całym sercem z Barcą ♥♥ nawet jak przegrywają. i tak są najlepsi :)
0
Chelsea pewno oglądało mecz i zobaczyli że teraz mogą Barcę docisnąć po porażce. ale wierzyć trzeba w ligę mistrzów i cdr. widać było w meczu że im zależało na wygranej ale brak skuteczności znowu.
0
Mówiąc że ich rozjebiemy to możemy się grubo pomylić. Ale obym nie miała racji.
0
Kurwa jak wy przeżywacie. Dajcie na luz nie udało się dzisiaj uda się następnym razem wierzyć trzeba do końca.
0
100 !! dużo bramek życzę :D
0
kochamUnited to ty jesteś tutaj porażką dosłownie dno..
0
0
życie ....
0
za to ty Scunad się znasz. żal mi cię jak czytam co piszesz
0
ja bym zajebała mu na miejscu Pique
0
Messi jest the best :D !!