0

Dzieki z gory za wszystkie komentarze ;)

0

Krzynio o ile sie nie myle zrobil te prace juz spory czas temu, wiec nie wiem, czy bral pliki z tej strony, a jakby bral to raczej by napisal ;)

Praca dla mnie przecudna. Bez zbednych pierdol, ale z niesamowitym klimatem.Praca wciaga, znakomita muzyka, moze synchronizacja nie jest idealna, ale to wcale nie przeszkadza. Brzydko rowniez wyszly te tv simulatory na poczatku pracki (kolo minuty). Trzeba pochwalic za materialy, ale kazdy kibic Barcy je powinien miec ;D To chyba na tyle, szerzej mi sie nie chce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?