Gdyby w piłce nożnej chodziło o walkę na słowa i prowokowanie to niewątpliwie ten pan byłby bezkonkurencyjny. GD zbliża się, zaczyna się gra Mourinho. Mam nadzieję, że Guardiola nie zdecyduje się na kontrę wystarczy to, by jego zespół odpowiedział w sobotę na boisku.
Po części zgodzę się z Tobą, ale już nie raz w tym sezonie Pique siedział na ławce lub na trybunach kosztem Mascherano. Guardiola na każdym kroku, przy każdej okazji chwali Masche, więc to też co znaczy. Gerard zamiast adorowaniem swojej luby niech zajmie się piłką, bo w ostatnich miesiącach zanotował ogromną zniżkę formy.
Pique mimo ostatnich dobrych meczów przed kontuzją nie przekonuje mnie do siebie, to już nie ten sam zawodnik co 2 lata temu. Z perspektywy czasu Mascherano to najlepszy transfer ostatnich lat ze względów sportowych i ekonomicznych. Puyol i Javier świetnie się rozumieją, jak dla mnie to oni powinni stanowić trzon bloku defensywnego, na ten czas dla Pique nie znajduję tam miejsca.
Rozstrzyganie tego kto jest lepszy jest nie na miejscu. Na te pytania odpowiadają bezpośrednie mecze a one są bardzo wymowne. Nigdy nie lubiłem Kryśki, ale mam do niego szacunek za sezon kiedy MU zdobył Champions League. A obrazek z GD kiedy stracił piłkę w narożniku boiska bez żadnych eskorty naszych obrońców jest bezcenny. I te gesty kibiców - boskość.
Wszyscy nie mają wątpliwości co do tego, że Pepe ma jakiś problem z psychiką. Jego zachowanie nie jest normalne, w świecie zasłynął głównie dzięki ostrym wejściom. Idealnie pasuje do taktyki Mourinho. Jednak nie o to mi chodzi. Niektórzy osądzają graczy Realu o zbyt brutalną grę - tak to prawda, ale nie zapominajmy też o naszych wybrykach. Zawodnicy Barcy też dolewają oliwy do ognia momentami przesadnie symulując. Mourinho faszeruje swoich zawodników agresją, jego reakcje po gwizdku arbitra orzekających wolny na korzyść Blaugrany śmieszą mnie. Zauważcie, że niemal po każdym, nawet oczywistym przewinieniu, Mou ma pretensje do sędziego. Ach, jacy Ci sędziowie niepojętni...
Furia, a według mnie żałosny to jesteś ty. Szukasz zaczepki - znalazłeś ją. Sam prowokujesz, a potem uciekasz do adminów o bany. Daj sobie siana, idź na swoje forum, powinieneś bez problemu dogadać się z ludźmi o podobnym IQ.
Nie potrzebuje tu agresji rozwścieczonych psów z rm.pl, wejdź tam i sam spójrz, większość komentarzy jest autorstwa 15-16 latków. To dotyczy również naszej społeczności, kibiców Barcy. Wraz z sukcesami nadciągnęła fala sezonowców. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć godnego kibica drużyny odwiecznego rywala, z którym można w kulturalny sposób podzielić się własnymi spostrzeżeniami. Ot co, taki świat.
Komentarze
0
Gdyby w piłce nożnej chodziło o walkę na słowa i prowokowanie to niewątpliwie ten pan byłby bezkonkurencyjny. GD zbliża się, zaczyna się gra Mourinho. Mam nadzieję, że Guardiola nie zdecyduje się na kontrę wystarczy to, by jego zespół odpowiedział w sobotę na boisku.
0
Michal26
Raczej Ikera.
0
Laska swoją drogą, on jest piłkarzem, za to mu płacą więc mam prawo oczekiwać od niego dobrej gry.
0
Poggi
Po części zgodzę się z Tobą, ale już nie raz w tym sezonie Pique siedział na ławce lub na trybunach kosztem Mascherano. Guardiola na każdym kroku, przy każdej okazji chwali Masche, więc to też co znaczy. Gerard zamiast adorowaniem swojej luby niech zajmie się piłką, bo w ostatnich miesiącach zanotował ogromną zniżkę formy.
0
Pique mimo ostatnich dobrych meczów przed kontuzją nie przekonuje mnie do siebie, to już nie ten sam zawodnik co 2 lata temu. Z perspektywy czasu Mascherano to najlepszy transfer ostatnich lat ze względów sportowych i ekonomicznych. Puyol i Javier świetnie się rozumieją, jak dla mnie to oni powinni stanowić trzon bloku defensywnego, na ten czas dla Pique nie znajduję tam miejsca.
0
A co z naszymi apelacjami o zmianie oceny co do reszty zawodników?
0
Rozstrzyganie tego kto jest lepszy jest nie na miejscu. Na te pytania odpowiadają bezpośrednie mecze a one są bardzo wymowne. Nigdy nie lubiłem Kryśki, ale mam do niego szacunek za sezon kiedy MU zdobył Champions League. A obrazek z GD kiedy stracił piłkę w narożniku boiska bez żadnych eskorty naszych obrońców jest bezcenny. I te gesty kibiców - boskość.
0
Wszyscy nie mają wątpliwości co do tego, że Pepe ma jakiś problem z psychiką. Jego zachowanie nie jest normalne, w świecie zasłynął głównie dzięki ostrym wejściom. Idealnie pasuje do taktyki Mourinho. Jednak nie o to mi chodzi. Niektórzy osądzają graczy Realu o zbyt brutalną grę - tak to prawda, ale nie zapominajmy też o naszych wybrykach. Zawodnicy Barcy też dolewają oliwy do ognia momentami przesadnie symulując. Mourinho faszeruje swoich zawodników agresją, jego reakcje po gwizdku arbitra orzekających wolny na korzyść Blaugrany śmieszą mnie. Zauważcie, że niemal po każdym, nawet oczywistym przewinieniu, Mou ma pretensje do sędziego. Ach, jacy Ci sędziowie niepojętni...
0
Furia, a według mnie żałosny to jesteś ty. Szukasz zaczepki - znalazłeś ją. Sam prowokujesz, a potem uciekasz do adminów o bany. Daj sobie siana, idź na swoje forum, powinieneś bez problemu dogadać się z ludźmi o podobnym IQ.
0
Sawik_10
Nie potrzebuje tu agresji rozwścieczonych psów z rm.pl, wejdź tam i sam spójrz, większość komentarzy jest autorstwa 15-16 latków. To dotyczy również naszej społeczności, kibiców Barcy. Wraz z sukcesami nadciągnęła fala sezonowców. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć godnego kibica drużyny odwiecznego rywala, z którym można w kulturalny sposób podzielić się własnymi spostrzeżeniami. Ot co, taki świat.