Katalonka8
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo chłopcy ! :)
0
Pojechali po Bojanie ale zgadzam się z tym w 100%.
0
Armandi
Mniej więcej zgadzam się z Twoją opinią oprócz opinią o Keita,moim zdaniem radzi sobie nawet spoko chociaż mogłoby byc lepiej :).
0
No i po pierwszej cześci. Zadowolona jestem z Barcy :D
miki_barca zgadzam się
0
Szkoda,że Messiego nie ma ;D Znowu pokazał by co potrafi ;)
0
:Kytof:
Może i podobny do Pique ale wg. mnie Gerard lepszy,chociaż nie zachwycał mnie ostatnio swoją grą.
0
Moim zdaniem Krkic nie radzi sobie zbyt dobrze no ale cóż...
Brawo Barca ! Jak na razie wygrywają do dwóch , mam nadzieję,że na tym się nie skonczy :D