O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5788
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Przepraszam za offtop,ale podbramkowa sytuacja :) Zna się ktoś z was na ustawieniach dekoderu linbox? Mam problem,mianowicie mam główny dekoder cyfry + w salonie i podłączone do niego legalnie 2 inne dekodery.No i niestety ostatnio coś przycisnęłam(na dekoderze linboxa,nie na głównym) i pomieszały mi się kanały np canal+sport jest na 543 itp.Czy da się to jakoś naprawić,bo ręczne przestawianie zajmie mi chyba z rok.Bardzo proszę o odpowiedź.

0

http://www.facebook.com/AndresIniesta/

https://x.com/andresiniesta8

Profil Andresa na fejsie i twitterze.

0

Mam pytanie,z góry uprzedzam,że nie związane z tym meczem.

Na Polsacie w środę miał być mecz Panathinaikos-Barcelona,a tym czasem dzisiaj rano leci reklama,że będzie Glasgow-Manchester United.Na stronie Polsatu,też jest podana informacja o tym,że będzie Manchester,a nie Barca.Wie ktoś może czym jest spowodowana ta beznadziejna zmiana?

0

http://www.vipcanals.org/ch1.html może nie za specjalna jakość,ale nie tnie

0

Ktoś zszedł jeszcze oprócz Xaviego,bo dopiero teraz włączyłam po pierwszej połowie?

Zobacz wszystkie

0

Ktoś zszedł jeszcze oprócz Xaviego,bo dopiero teraz włączyłam po pierwszej połowie?

0

Możecie mi powiedzieć dlaczego Pique,każdy mecz gra w koszulce z długim rękawem?To jakieś jego przyzwyczajenie,jak z tymi sznureczkami od spodenek na zewnątrz?

0

Dokładnie jeśli w obronie będzie Pique i Puyol,to Sevilla może mieć mało okazji do strzelenia gola.Jednak na razie nie wiadomo czy ten pierwszy już jest w formie do zagrania meczu.

0

I gollll

0

Ja również się z nim zgadzam i mam nadzieję,że Pep długie lata spędzi na trenowaniu Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?