0

BAN!

mod

0

BAN!

mod

0

Ostrzeżenie!

0

demones

Zgadzam sie z toba i popieram . Pisze o tym juz od polowy tego sezonu - ze trzeba sprowadzic "godnych" rezerwowych , ktorzy w przypadku gdy nasi najlepsi beda przezywac kryzys formy zeby godnie ich wtedy zastapic.

A co do Eto'o...niestety koncowka sezonu jest poprostu slaba w jego wykonaniu...jedna lub dwie "sety" niestrzelone mozna mu wybaczyc,ale jezeli on w kazdym nastepnym meczu ma proste sytuacje do strzelenia gola i go niestrzela to ...cos jest nie tak

0

To troche jest smieszne moim zdaniem....szkoda ze to nie real robi nam szpaler ;/ ...tak powinno byc moim zdaniem. A co do tego szpaleru to troche lipa bo bylo duzo graczy rezerwowych i z Barcy B...Nie grali caly sezon a tu odbieraja gratulacje...troche lipnie

0

szmeto

Twoj komentarz jest denny...Myslisz ze dzieki jednemu pilkarzowi real bylby liderem?? Zastanow sie co piszesz czlowieku.

A co do realu to pragne zauwazyc ze mial passe zwyciestw z cieniasami a jak przyszlo grac z silnymi druzynami to legli w gruzach...

0

Wielkie gratulacje :) Cieszmy sie poki mozemy :) ALE...... W przyszlym sezonie potrzebni sa REZERWOWI prosze panstwa . Mam nadzieje ze przyjda godni pilkarze do Barcy a przedewszystkim na czele tych pilkarzy ma byc Ribery .

0

ona

hehe no faktycznie ktos wedruje dlonia po jego....eeee w okolicach yyy ;) hehe dlatego taki zadowolony :D :D

0

Mam dylemat...bo z jednej strony chcialbym zeby Pep dal oslabiony sklad i wystawil rezerwowych zeby ktos z podstawowej "11" nie doznal kontuzji...ale z drugiej strony wciaz mamy szanse pobic rekordy chociazby strzelonych bramek w lidze (brakuje nam 4 do wyrownania) i tutaj pasowaloby wystawic najsilniejszy sklad...

0

Odnoszac sie do dwumeczu LM pomiedzy Interem Mediolan a Manchesterem United to Manchester awansowal tylko dlatego ze mial sporo szczescia. Inter mial "setki" , slupki i poprzeczki ale to im nic nie dalo bo Manchesterowi udalo sie trafic do siatki.

Co do samego Inteu Mediolan to osobiscie lubie ten klub i mysle ze gdyby mieli lepsza defensywe to mogliby konkurowac z najlepszymi zespolami w Europie.

0

Do Santiago !!!

Czlowieku i ludzie , ktorzy tu piszecie...zal mi was ...poprostu zal !! Ile Eto'o strzelil bramek w tym sezonie?? no pytam sie ile?? Eto'o out a Bojan in tak? Bojan strzelil gola a pozatym byl niewidoczny a Eto'o jak kazdy pilkarz i napastnik przechodzi kryzys formy !! Wy oceniajcie pilkarza na podstawie calego sezonu a nie pojedynczego meczu !!

0

Puyol 6 ??? Nie nie nie !!! Bardzo dobry mecz w wykonaniu Carlesa. Tu sie nie zgodze z ta ocena. Co do Eto'o...rzeczywiscie mial setki i szkoda ze ich niewykorzystal...widac ze przezywa kryzys formy-oby forma przyszla do Finalu LM.

0

Szczerze mowiac to tego gestu niewidzialem...ale przy bramce zauwazylem Samuela Eto'o ,ktory wlasnie wykonywal dziwne gesty rekami...tak jakby przepraszal... i niewiedzialem ocb.

P.S. a o co chodzilo pilkarzowi Bilbao po strzeleniu gola taki zrobil gest dlonia nad twarza wie ktos??

0

Mimo wszystko wielki szacunek dla niego za to co zrobil dla Barcy. Szkoda ze zamiast skupic se na treningach i pilce on wolal imprezowac...

0

Hehe smiesza mnie takie artykuly :) :) 70 mln euro i jeszcze Eto'o i moze jeszcze ze dwoch pilkarzy i Guardiole? haha ale mnie ten artykul rozbawil :D

0

Do moderatorow - Czy beda jakies fotki i video z momentu gdy trzymalismy Puchar i jak po meczu cieszyli sie pilkarze a boisku ? ;)

0

mlody...37

To co ciezko im puscic jeden mecz w miesiacu???? Niewspomne ze LM puszczaja tylko w 1 dzien . Zamiast puszczac dzien w dzien te gowniane tlenowele mogliby ten mecz puscic na zywo

0

Hmmm....szczerze mowiac glupota bylo by wystawic oslabiony sklad...Przeciez to juz jest final i trzeba go wygrac, rozumiem ze pilkarze sa juz przemeczeni ( niema sie co dziwic) ale odpoczywac bd po sezonie ;) Oby zagral najsilniejszy sklad pzdr VeB

0

To na tvp 2 bd na zywo 2 polowa czy jak?? Bez sensu...niemogli by puscic calego meczu na zywo???

0

Nieogladalem meczu ale widzialem wynik do przerwy i juz sie cieszylem ze na CN bedziemy swietowac tytul a tu taka niemila niespodzianka :( eh...musze obejrzec skrot i bramki... Coz mam nadzieje ze wygramy teraz Copa del Rey...

0

Wlasnie zobaczylem bramki z meczu Valencii i polecam zobaczenie gola na 3:0 ;) Jak to milo widziec wielki realek na kolanach...:) gdy jest bezradny i traci brameczki :) cos pieknego :)

0

michalcioch

Ty czlowieku chyba go kochasz skoro wypisujesz takie pierdoly...Najpierw poogladaj sobie mecze z jego udzialem w Barsie a potem sie wypowiadaj

0

:) VeB

0

heh tak naprawde Drogba moze miec pretensje tylko do siebie...na CN mial "setke" i na SB mial tez 'setke" ale niepotrafil pokonac naszego ViVi :)

0

Panie Eidurze Gudjohnsenie...w Chelsea gral pan dobrze ,czasami nawet bardzo dobrze,ale Barcelona dla pana to za wysokie progi...Zawsze kiedy patrze na pana gre to oczy mnie bola...

Jezeli pan odejdzie bede szczesliwy.

0

Co ja perzezylem podczas tego meczu ...bylem pewny ze nie damy rady az tu nagle w 93 minucie iniesta strzelil bramke zycia i awansowalismy :) Tego nie da sie opisac slowami :) Nigdy tego nie zapomne pozdro

0

Ci polscy komentatorzy niestety sa zalosni...niema to jak Araby :D Oni dopiero przezywaja !! I o to wlasnie chodzi a nie "Szapaku powie ze jest gol i po wszystkim :/

0

bd mecz z bilbao w tvp?

0

niemozna wyswietlic tego filmiku.....mozna go gdzies zobaczyc?

0

Kurcze zeby abidal nie zagral tak jak z realem :/ Busguets i Keita...Toure w obronie...niemozemy przegrac .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?