Katalonczk16
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mirosławiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celta 1:3 FC Barcelona
0
Athletic* :D
Będzie dobrze Espanyol - miejmy nadzieję kolejna ofiara Barcy :)
mailto:
Wypluj te słowa o kontuzji...
FCB!!! VeB!!!
0
Candy
dzieki za link. te zdjecia juz widzialem. ale tak jak prosilem potrzebuje bez znakow wodnych, a te na fcbarcelona.com sa z takim znakiem...
0
Ma ktoś może link do zdjęć zespołu (i w garniturach i w strojach meczowych) tyle, że bez znaków wodnych. Tak żeby można było wrzucić je na pulpit? :D
0
Dajcie spokoj z tymi opaskami. W ogole jestem zdziwiony ze byla minuta ciszy... wszystko ewidentnie dla Dudka...
VeB!!!
0
Przejzalem komentarze na rm.pl. oni sa po prosstu załosni... a co do meczu... Pieknie!!! wspaniale!!! tak wlasnie obstawialem.
Vamos Barca!!!!
Liga BBVA i LM nasze :)
0
juz nie przesadzajcie ze teraz wszyscy podkladaja sie realowi. a juz napewno Atletico sie nie podlozy. oni nie nawidza realu tak jak my wiec zagraja najlepiej jak beda mogli. ale malo prawdopodobne zeby real stracil z nimi pkt. a najwazniejsze jest to zeby Barcelona pokonala mallorce.
0
Cudownie Messi, VV bez szans przy obu bramkach (przy pierwszej jak najbardziej dobrze ustawiony przy krótkim słupku), obrona w ostatnich minutach brak koncentracji.
No i ten Zlatan... Z jednej strony wiele okazji, co cieszy, z drugiej fatalne wykończenia. Spokojnie mógł z Messim strzelić po 3 bramki. Miejmy nadzieje ze ten karny (swoją drogą piękne zachowanie Leo, który odstąpił go Zlatanowi) będzie impulsem który pomoże mu się w końcu przełamać.
Szkoda tych dwóch straconych bramek... ale zwycięzców się nie sądzi. Najważniejsze 3 pkt.
VeB!!!
0
Kiedyś przegrać trzeba. Dobrze że ta przegrana z Atletico a nie z Realem. Ale teraz może być już tylko lepiej. Wróci Pique i Marquez i jakoś ta defensywa będzie się trzymała ale wczoraj zabrakło mi najbardziej Alvesa... Mamy nadal lidera więc nie trzeba się martwić na zapas.
Visca el Barca!!!!
0
juz widze te komentarze na stronach realu ze Pique i Marquez po tak "brutalnych" faulach zostali zawieszeni na jedynie 1 mecz, a ronaldo ktory przeciez "nic nie zrobil" przeciwnikowi zawieszony byl na 2...
0
fantastyczny tekst. dobre podsumowanie i bardzo trafne odzwierciedlenie uczuć prawdziwych cules.
dzieki :D
0
Mazi od zawsze tak jest ze do zespołów które zajęły pierwsza miejsca w grupach losowane są zespoły z drugich miejsc.
0
hanc
i po co tak gadasz? ogladałeś mecz z Chelsea w ogóle?? bo nie wydaje mi się:
po pierwsze: przy strzale Essiena nie mial nic do powiedzenia. niewielu wyciągnełoby tą piłke
po drugie to VV był bohaterem tego dwumeczu. najpierw na Camp Nou obronil sam na sam z Drogbą a to co robil w rewanzu to cos pieknego.
po trzecie nie wiem gdzie Ty widziałes błąd Valdesa w meczu z Bayernem?? po prostu przegral pojedynek sam na sam z Ribery'm w ktorym bramkarz zwykle jest na przegranej pozycji...
poogladaj troche meczów a potem dopiero sie wypowiadaj
0
no szkoda... znowu sedzia: czerwona dla Abidala (zastanawiające), karny (??), nieuznana prawidlowa bramka, no ale nie ma co narzekac przeciez nic sie nie stalo, dopelnimy formalnosci za tydzien :) szkoda bo tak to by całe Camp Nou sie cieszylo
CAMPEONES!!! FCB!!!
0
jednak teraz dało mi do myślenia... teraz juz nie jest takie pewne ze Messi zgarnie wszystkie indywidualne nagrody, Iniesta tez sie mocno bedzie liczyl
0
rayan giggs
weź chłopcze pomyśl najpierw, zobaczymy w finale, Manchester tego nie wygra... nie łudz sie. hahaha i powodzenia z listem, napewno Cie posłuchają.
0
no wlasnie... zółte kartki sie chyba nie licza... tak czytalem, jedynie Abidala zabraknie ale moze sie odwolaja
0
horang
brawo za wiarę w drużynę... właśnie teraz po takim zwyciestwie piłkarze są podbudowani, wiedzą że mogą zrobić wszystko. i tak bedzie. nie muszą wygrywac 5-0 albo 6-2, wystarczy im bramkowy remis i tak bedzie.
Visca el BARCA!!!
Campeones, campeones!!!
0
honorowy człowiek... najbardziej go szanuje z piłkarzy Realu... szkoda ze tam gra
0
już widze te tytuły w poniedziałkowych gazetach... no chyba najlepszy mecz jaki widziałem. Barca!!!!!
6:2 na Santiago Bernabeu dawnoooo się nie zdarzyło. Cudowna, genialna, kosmiczna Barca!!!
0
jeeeeeeeeestttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2-1
0
dajcie link do polskiej transmisji
0
co do Alvesa nie mam wątpliwości że zagra no wysokim poziomie... ważne żeby Puyol wrócił do optymalnej formy po słabym meczu z Valencia.
0
ale oczywiscie jedziemy po zwycięstwo... :P
0
teraz jaki pewny ze real wygra... a ostatnio sam nie wierzył w swój zespół... będzie ciężko.ale patrząc na sezonowe statystyki Barca przegrała w tym sezonie tylko 5 meczów (licząc lige i LM). oczywiście statystyki nie zawsze odzwierciedlają tego na boisku ale wierze ze bedzie przynajmniej remis ktory pozwoli zachować bezpieczną przewagę. VAMOS BARCA!!!!!!!!!
0
3-2 dla realu :(
0
Villa strzelił wczoraj jedną bramke a nie dwie.
0
wynik nie jest zły ale beznadziejne kartki (np. dla Basquetsa). na Camp Nou wywalczymy awans!!!
0
LeoMessiKing czy Ty znasz słowo ironia?? wszyscy tu smiejemy sie z Madrytu ze popadaja w eforie ze odrobili 2 pkt... a przy okazji:
Visca el Barca!!!!!!