26 kwietnia 2013, 11:26
0
Pique ma 26 lat, a reszcie "kręgosłupowych" brakuje dosłownie dni, by być o rok starszymi niż napisaliście.
28 sierpnia 2009, 15:02
nieźle, skąd autor tekstu wie, ze barca zdobedzie superpuchar hiszpanii 2009/2010?
17 lutego 2009, 13:23
tak piękne zwycięstwo, miesiąc poźniej Real Madryt odwdzięczył sie wygrywając w finale Copa del Rey 4:0, mam nadzieje, ze za miesiąc o tym napiszecie newsa, pozdro;)
18 stycznia 2009, 18:56
italiano ty to sie o polskiej lidze lepiej nie wypowiadaj, bo wynik z wiselką poszedł w świat;p
15 grudnia 2008, 13:11
skąd wiesz, ze sie zle prowadzą?
25 września 2008, 12:09
czemu cos jest z nimi nie tak? ;|
31 sierpnia 2008, 21:48
MECZÓW ludzie MECZÓW !
14 grudnia 2008, 23:44
karci0 a sorki nie widziałem drugiego cudzysłowia. ale błąd ortograficzny i tak jest bo nie pisze sie"w cudzysłowiu" a "w cudzysłowie"
14 sierpnia 2008, 15:14
jesteście żałośni :) widzę, ze kibicom barcelony robi różnicę czy w reprezentacji hiszpanii gra guti lub raul... bez komentarza
1 września 2008, 18:31
coż za pewność, zatem do zobaczenia w grudniu :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Pique ma 26 lat, a reszcie "kręgosłupowych" brakuje dosłownie dni, by być o rok starszymi niż napisaliście.
0
nieźle, skąd autor tekstu wie, ze barca zdobedzie superpuchar hiszpanii 2009/2010?
0
tak piękne zwycięstwo, miesiąc poźniej Real Madryt odwdzięczył sie wygrywając w finale Copa del Rey 4:0, mam nadzieje, ze za miesiąc o tym napiszecie newsa, pozdro;)
0
italiano ty to sie o polskiej lidze lepiej nie wypowiadaj, bo wynik z wiselką poszedł w świat;p
0
skąd wiesz, ze sie zle prowadzą?
0
czemu cos jest z nimi nie tak? ;|
0
MECZÓW ludzie MECZÓW !
0
karci0
a sorki nie widziałem drugiego cudzysłowia. ale błąd ortograficzny i tak jest bo nie pisze sie"w cudzysłowiu" a "w cudzysłowie"
0
jesteście żałośni :) widzę, ze kibicom barcelony robi różnicę czy w reprezentacji hiszpanii gra guti lub raul... bez komentarza
0
coż za pewność, zatem do zobaczenia w grudniu :)