0

Siemka jestem nowy na tej stronie... co nie oznacza ,że jestem "nowym" kibicem Barcy bo kibicuje od dawna.Co do samego newsa jestem bardzo sceptyczny

Po pierwsze. Ibra jest samolubny i uważa się za najlepszego piłkarza świata a gdyby grał w jednej drużynie z Leo, taka deklaracja byłaby co najmniej śmieszna.

Po drugie.Ibra jest samolubem i dzielenie pozycji ŚN z Eto nie byłoby dla niego wyzwaniem tylko upokorzeniem gdyż ten piłkarz nie uznaje innych napastników.Nawiasem-Eto jest o wiele lepszy i nie potrzebujemy Zlatana.Chyba ,że Samu nie przedłuży kontraktu ale nawet w takim przypadku jest kilka ciekawszych opcji np.Villa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?