Kasper Hauser
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nieznane
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemka jestem nowy na tej stronie... co nie oznacza ,że jestem "nowym" kibicem Barcy bo kibicuje od dawna.Co do samego newsa jestem bardzo sceptyczny
Po pierwsze. Ibra jest samolubny i uważa się za najlepszego piłkarza świata a gdyby grał w jednej drużynie z Leo, taka deklaracja byłaby co najmniej śmieszna.
Po drugie.Ibra jest samolubem i dzielenie pozycji ŚN z Eto nie byłoby dla niego wyzwaniem tylko upokorzeniem gdyż ten piłkarz nie uznaje innych napastników.Nawiasem-Eto jest o wiele lepszy i nie potrzebujemy Zlatana.Chyba ,że Samu nie przedłuży kontraktu ale nawet w takim przypadku jest kilka ciekawszych opcji np.Villa :)