12 sierpnia 2013, 12:23
0
Alexis od momentu jak przyszedł do Barcy jest moim idolem i kocham go jako piłkarza!
8 czerwca 2013, 17:51
Zgadzam się, bo sama zawsze w niego wierzyłam, nawet gdy szło mu niezbyt dobrze, dla mnie zawsze jest najlepszy :)
8 czerwca 2013, 17:49
Alexiss cudoo !
7 czerwca 2013, 20:57
Pozytywne oceny. Alexis zawsze wierny
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Alexis od momentu jak przyszedł do Barcy jest moim idolem i kocham go jako piłkarza!
0
Zgadzam się, bo sama zawsze w niego wierzyłam, nawet gdy szło mu niezbyt dobrze, dla mnie zawsze jest najlepszy :)
0
Alexiss cudoo !
0
Pozytywne oceny.
Alexis zawsze wierny
0
Alexiss cudoo !
0
Zgadzam się, bo sama zawsze w niego wierzyłam, nawet gdy szło mu niezbyt dobrze, dla mnie zawsze jest najlepszy :)
0
Alexis od momentu jak przyszedł do Barcy jest moim idolem i kocham go jako piłkarza!
0
Pozytywne oceny.
Alexis zawsze wierny