Ale za co niby ma przepraszać? Jasne, że sprawy z szatni nie powinny wydobywać się na zewnątrz, tylko że Mathieu miał dobre intencje. Powiedział szczerze co było grane i że w wielu drużynach jest tak samo. Nie róbmy z igieł widły.
Hegemonia - "zwierzchnictwo, przewodnictwo, przywództwo lub przeważający wpływ, supremacja, dominacja jednego państwa nad innymi".
Biorąc pod uwagę znaczenie tego słowa, Mourinho ma i nie ma zarazem racji. Patrząc na wyniki z tego (przede wszystkim) i poprzedniego sezonu, ta przewaga Barcelony już nie jest tak duża. Owszem, nie można mówić że Real teraz jest hegemonem, ale Barcelona też nie. Jeszcze pozostaje pytanie, czy koniec hegemonii Barcy to zasługa Mourinho czy jej samej.
Ale za co niby ma przepraszać? Jasne, że sprawy z szatni nie powinny wydobywać się na zewnątrz, tylko że Mathieu miał dobre intencje. Powiedział szczerze co było grane i że w wielu drużynach jest tak samo. Nie róbmy z igieł widły.
Komentarze
0
Ale za co niby ma przepraszać? Jasne, że sprawy z szatni nie powinny wydobywać się na zewnątrz, tylko że Mathieu miał dobre intencje. Powiedział szczerze co było grane i że w wielu drużynach jest tak samo. Nie róbmy z igieł widły.
0
Świetny system ocen, bardzo mi przypadł do gustu!
0
Ten facet chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać wkładając w Barcę tyle serca i siły. Nie znam drugiego takiego gracza.
0
Ok, sektorówkę. Z angielskiego banner tak czy inaczej.
0
Tutaj pod koniec jest parę sekund jak Messi i Pinto gapią się na banner:
0
Hegemonia - "zwierzchnictwo, przewodnictwo, przywództwo lub przeważający wpływ, supremacja, dominacja jednego państwa nad innymi".
Biorąc pod uwagę znaczenie tego słowa, Mourinho ma i nie ma zarazem racji. Patrząc na wyniki z tego (przede wszystkim) i poprzedniego sezonu, ta przewaga Barcelony już nie jest tak duża. Owszem, nie można mówić że Real teraz jest hegemonem, ale Barcelona też nie. Jeszcze pozostaje pytanie, czy koniec hegemonii Barcy to zasługa Mourinho czy jej samej.
0
Przychodzi mi tylko jedno słowo do głowy: wstyd.
Dawno nie spotkałem się z takim brakiem szacunku dla człowieka.
0
Tutaj pod koniec jest parę sekund jak Messi i Pinto gapią się na banner:
0
Ale za co niby ma przepraszać? Jasne, że sprawy z szatni nie powinny wydobywać się na zewnątrz, tylko że Mathieu miał dobre intencje. Powiedział szczerze co było grane i że w wielu drużynach jest tak samo. Nie róbmy z igieł widły.
0
Świetny system ocen, bardzo mi przypadł do gustu!