0

Konferencje prasowe trenerów granicza z absurdem ... do jakiego stopnia można nie widzieć swoich błędów (niestrzelony rzut karny)... A wszystko co przeciwnik zaprezentował na najwyższym poziomie, sprowadzić do przypadku .... naprawdę niski poziom

0

Pozdrawiam .... zdecydowanie :)

0

Dzięki i pozdrawiam ????

1

Witam...
Czy ktoś ma link z transmisją do polecenia ??? Dzięki z góry i Visca el Barca

32

Jakkolwiek by się nie było za Barca... to z całym szacunkiem, Ale oglądanie meczów stało się nudne... gra jest najsłabszą jaka pamiętam ... i to nie jest hejt.... tylko szczera prawda....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?