Bardzo dawno nie zabierałem głosu w żadnej sprawię z braku czasu :/ ale nareszcie go znalazłem :) i muszę się wypowiedzieć :)
Przede wszystkim chcę powiedzieć że Blaugrana wygląda na zespół zmęczony , któremu brak świeżości i trochę wydaje mi się że nasza największa zaleta czyli atak pozycyjny , utrzymywanie się przy piłce konstruowanie ataków od własnej bramki i powolne przesuwanie się do przodu w ostatnich meczach zaczęło męczyć naszych piłkarzy :/ zdecydowanie i mi brakuje Toure a Sergio ostatnio nie wiele daje zespołowi i w obronie i w ataku :P , natomiast na plus zasługuję gra PEDRO na prawdę robi postępy :) .
Kolejną rzeczą która nie funkcjonuje jest sam Ibra czy ten piłkarz kosztował nas takie pieniądze i bramkostrzelnego Samuela ...... mówcie co chcecie miał udane mecze ale ogólnie na razie to nie jest to , mam nadzieje że znajdzie z powrotem formę . Ale chyba na szansę zasługuje BOJAN .
Podsumowując wierze że to jest jednak chwilowy przestój, brak formy , być może zaplanowana obniżka formy ...... nie wiem ....... ale mam nadzieje że Barka za chwilę znów zacznie nas cieszyć nie tylko wynikami , ale i swoja grą , do wyników nie można się przyczepić . :) pZdR....
A mi się właśnie skończyła umowa z C+ ::-( ale kat kur..... akurat teraz no jak pech to pech , mam nadzieje że wbije do koleszki jedyna w tym nadzieja :-) ! PZDR a wynik typuje 3-1 wiadomo dla kogo :-) ! PZDR
RogerDr był młody jako człowiek , nikt w takiej chwili chyba nie powinien patrzeć tak że "to był już stary piłkarz " powinieneś spojrzeć że kolejny młody człowiek ginie , a jeśli to było samobójstwo to tym gorzej :-/ !
Kurrrr......... mam ponad 200 km i muszę jutro być w szkole , ale jakbym mógł to z największą przyjemnością wsiadł bym do swojej audi-cy i pocisnął na to święto :-) !
BARCAAA !! POTRÓJNI MISTRZOWIE !! oki idę spać bo jutro ranko egzamin ale chyba nie będę mógł zasnąć ale jak jutro jeszcze zdam to taki balet !! WUUF będzie 6 styli !!
Piękne zwycięstwo przynajmniej z wyniku bo meczu jeszcze nie widziałem ale wynik musi cieszyć i tylko powturze słowa ..Maszyna Ruszyła.. taką mam nadzieje już czekam na derby z Espanyol-em bo znów będziemy rządzić w Barcelonie chociaż na wyjeździe to będzie na pewno trudny mecz no i nie można zapominać o spacerku (OBY) z Betisem ale wydziałem dziś derby z Sevillą i to Betis był lepszy na boisku ale gramy u siebie więc jestem spokojny tym bardziej że teraz powinno być i nam i naszym żołnierzom łatwiej !!
Kurrrr......... mam ponad 200 km i muszę jutro być w szkole , ale jakbym mógł to z największą przyjemnością wsiadł bym do swojej audi-cy i pocisnął na to święto :-) !
Bardzo dawno nie zabierałem głosu w żadnej sprawię z braku czasu :/ ale nareszcie go znalazłem :) i muszę się wypowiedzieć :)
Przede wszystkim chcę powiedzieć że Blaugrana wygląda na zespół zmęczony , któremu brak świeżości i trochę wydaje mi się że nasza największa zaleta czyli atak pozycyjny , utrzymywanie się przy piłce konstruowanie ataków od własnej bramki i powolne przesuwanie się do przodu w ostatnich meczach zaczęło męczyć naszych piłkarzy :/ zdecydowanie i mi brakuje Toure a Sergio ostatnio nie wiele daje zespołowi i w obronie i w ataku :P , natomiast na plus zasługuję gra PEDRO na prawdę robi postępy :) .
Kolejną rzeczą która nie funkcjonuje jest sam Ibra czy ten piłkarz kosztował nas takie pieniądze i bramkostrzelnego Samuela ...... mówcie co chcecie miał udane mecze ale ogólnie na razie to nie jest to , mam nadzieje że znajdzie z powrotem formę . Ale chyba na szansę zasługuje BOJAN .
Podsumowując wierze że to jest jednak chwilowy przestój, brak formy , być może zaplanowana obniżka formy ...... nie wiem ....... ale mam nadzieje że Barka za chwilę znów zacznie nas cieszyć nie tylko wynikami , ale i swoja grą , do wyników nie można się przyczepić . :) pZdR....
Komentarze
0
Bardzo dawno nie zabierałem głosu w żadnej sprawię z braku czasu :/ ale nareszcie go znalazłem :) i muszę się wypowiedzieć :)
Przede wszystkim chcę powiedzieć że Blaugrana wygląda na zespół zmęczony , któremu brak świeżości i trochę wydaje mi się że nasza największa zaleta czyli atak pozycyjny , utrzymywanie się przy piłce konstruowanie ataków od własnej bramki i powolne przesuwanie się do przodu w ostatnich meczach zaczęło męczyć naszych piłkarzy :/ zdecydowanie i mi brakuje Toure a Sergio ostatnio nie wiele daje zespołowi i w obronie i w ataku :P , natomiast na plus zasługuję gra PEDRO na prawdę robi postępy :) .
Kolejną rzeczą która nie funkcjonuje jest sam Ibra czy ten piłkarz kosztował nas takie pieniądze i bramkostrzelnego Samuela ...... mówcie co chcecie miał udane mecze ale ogólnie na razie to nie jest to , mam nadzieje że znajdzie z powrotem formę . Ale chyba na szansę zasługuje BOJAN .
Podsumowując wierze że to jest jednak chwilowy przestój, brak formy , być może zaplanowana obniżka formy ...... nie wiem ....... ale mam nadzieje że Barka za chwilę znów zacznie nas cieszyć nie tylko wynikami , ale i swoja grą , do wyników nie można się przyczepić . :) pZdR....
0
A mi się właśnie skończyła umowa z C+ ::-( ale kat kur..... akurat teraz no jak pech to pech , mam nadzieje że wbije do koleszki jedyna w tym nadzieja :-) ! PZDR a wynik typuje 3-1 wiadomo dla kogo :-) ! PZDR
0
Ciekawe :-) Barco zagraj dziś w dobrym stylu ............ :-D
0
RogerDr był młody jako człowiek , nikt w takiej chwili chyba nie powinien patrzeć tak że "to był już stary piłkarz " powinieneś spojrzeć że kolejny młody człowiek ginie , a jeśli to było samobójstwo to tym gorzej :-/ !
Oczywiście szkoda :-/
0
Kurrrr......... mam ponad 200 km i muszę jutro być w szkole , ale jakbym mógł to z największą przyjemnością wsiadł bym do swojej audi-cy i pocisnął na to święto :-) !
0
CAMPEONE CAPMEONE CAMPEONE LA-LA-LA
BARCAAA !! POTRÓJNI MISTRZOWIE !! oki idę spać bo jutro ranko egzamin ale chyba nie będę mógł zasnąć ale jak jutro jeszcze zdam to taki balet !! WUUF będzie 6 styli !!
0
Piękne zwycięstwo przynajmniej z wyniku bo meczu jeszcze nie widziałem ale wynik musi cieszyć i tylko powturze słowa ..Maszyna Ruszyła.. taką mam nadzieje już czekam na derby z Espanyol-em bo znów będziemy rządzić w Barcelonie chociaż na wyjeździe to będzie na pewno trudny mecz no i nie można zapominać o spacerku (OBY) z Betisem ale wydziałem dziś derby z Sevillą i to Betis był lepszy na boisku ale gramy u siebie więc jestem spokojny tym bardziej że teraz powinno być i nam i naszym żołnierzom łatwiej !!
Visca el Barca !!
0
Kurrrr......... mam ponad 200 km i muszę jutro być w szkole , ale jakbym mógł to z największą przyjemnością wsiadł bym do swojej audi-cy i pocisnął na to święto :-) !
0
Fajnie to wczoraj wyglądało ale czy to już to no nie wiem .......................... ale napewno to wpłynie na morale zespołu !!
0
Bardzo dawno nie zabierałem głosu w żadnej sprawię z braku czasu :/ ale nareszcie go znalazłem :) i muszę się wypowiedzieć :)
Przede wszystkim chcę powiedzieć że Blaugrana wygląda na zespół zmęczony , któremu brak świeżości i trochę wydaje mi się że nasza największa zaleta czyli atak pozycyjny , utrzymywanie się przy piłce konstruowanie ataków od własnej bramki i powolne przesuwanie się do przodu w ostatnich meczach zaczęło męczyć naszych piłkarzy :/ zdecydowanie i mi brakuje Toure a Sergio ostatnio nie wiele daje zespołowi i w obronie i w ataku :P , natomiast na plus zasługuję gra PEDRO na prawdę robi postępy :) .
Kolejną rzeczą która nie funkcjonuje jest sam Ibra czy ten piłkarz kosztował nas takie pieniądze i bramkostrzelnego Samuela ...... mówcie co chcecie miał udane mecze ale ogólnie na razie to nie jest to , mam nadzieje że znajdzie z powrotem formę . Ale chyba na szansę zasługuje BOJAN .
Podsumowując wierze że to jest jednak chwilowy przestój, brak formy , być może zaplanowana obniżka formy ...... nie wiem ....... ale mam nadzieje że Barka za chwilę znów zacznie nas cieszyć nie tylko wynikami , ale i swoja grą , do wyników nie można się przyczepić . :) pZdR....