2

Przestańcie płakać, po RSSS pisaliście ze mamy mistrza teraz ze lipa nic nie wygramy. Potrzeba trochę czasu, to jest początek sezonu. Nie ma Messiego fakt trzeba było kiedyś odciąć pępowinę. Może będzie lepiej trochę sezonowych kibiców sobie pójdzie.

3

@krystus48 o innego trenera lepiej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?