O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5256
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zobaczcie , Cesc wchodzi na boisko na ostatnie 10 min i notuje asystę, gdyby nie jego zagranie Hiszpania by straciła pkt . Cesc , moim zdaniem genialny zawodnik , umie kreować grę , strzelać piękne bramki i jak trzeba to wraca się do obrony , a FCB chce go wypożyczyć , wielka strata by była dla nas .

0

Cesc jest doskonałym zawodnikiem , umie strzelać , kreować grę ,może zagrać na kilku pozycjach, może nie jest w najwyższej formie , ale jak sam powiedział będzie pracował , on teraz potrzebuje wsparcia , tak jak mateoyy powiedziałeś , kibice nie powinni gwizdać gdy on wchodzi lub schodzi z boiska ...

0

Ibi , cieszymy się że wróciłeś i oby tak dalej ;D

0

Jeśli byśmy mieli wybierać kto ma odejść po między Cuencą a Tello , powiedział bym żeby odszedł Tello , jest słabszy od Cuenki . Tello nie ma w sobie nic techniki , jedyne czym może się wykazać to szybkością i jednym dryblingiem, którym i tak nie radzi sobie z obroną .
A Cuenca ma technikę , szybkość i niech się rozwija dalej w naszych szeregach , za rok może 2 lata będzie to gracz który będzie mógł grywać w pierwszym składzie .

0

* Alba wróci - muszę poprawić

Zobacz wszystkie

0

Moim zdaniem karne powinien wykonywać ktoś z zimną krwią , myślę o Xavim ,Cescu i Iniescie

0

ej ale dlaczego po raz kolejny Cesc siedzi całe spotkanie na ławce ? to jest trochę dziwne , dobra rozumiem , tylko w tym meczu , bo chce być w dobrej formie na rewanż z milanem , ale kufa 3/4 mecz , to jest już dziwne

0

Jeśli byśmy mieli wybierać kto ma odejść po między Cuencą a Tello , powiedział bym żeby odszedł Tello , jest słabszy od Cuenki . Tello nie ma w sobie nic techniki , jedyne czym może się wykazać to szybkością i jednym dryblingiem, którym i tak nie radzi sobie z obroną .
A Cuenca ma technikę , szybkość i niech się rozwija dalej w naszych szeregach , za rok może 2 lata będzie to gracz który będzie mógł grywać w pierwszym składzie .

0

już wiem co z Fabregasem :
Cesc z bólem pleców, Piqué i Mascherano w formie
- Fàbregas przez cały dzień nie czuł się dobrze. Odczuwał ból w okolicy krzyża, dlatego nie chcieliśmy go forsować przed meczem z Milanem - wyjaśnił dlaczego były kapitan Arsenalu nie usiadł nawet na ławce rezerwowych

0

Ibi , cieszymy się że wróciłeś i oby tak dalej ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?