Dokładnie wchodząc tu widać jakby każdy chciał tylko wygrywać, a jak przyszedł ten fatalny tydzień wszyscy podcieli by sobie żyły, wiec, jeśli ktoś myśli że Barca każdy sezon będzie mieć perfekcyjny to jest głupim małym dzieckiem. Ja tam nie trace wiary w Barcelone, śmieszą mnie eksperci w teewizji jak i internecie że to koniec naszej ukochanej Barcelony, teraz po prostu jest czas Bayernu.
Niestety kiedyś musiał przyjść sezon bez pucharów, Manchester United jest w tej samej sytuacji, a nawet jeszcze gorszej prawdopodobnie nawet nie zagrają w LM. Mam nadzieję że prawdziwi kibice zostaną z tą wspaniała ekipą. Kibicuje Barcelonie od 10 lat, zbierałem ponad rok a pojechć na Camp Nou, będę im kibicować do końca swoich dni. Wydaję mi się że teraz każdy kibic nie tylko Barcy, liczą tylko na puchary, to nie jest najważniejsze bynajmniej dla mnie.
Obecni zawodnicy wygrali wszystko wygrali, czas na zmiany, przede wszystki nowy stoper, prawy obrońca, ktoś zamian Xaviego oraz prawy skrzydłowy.
Visca el Barca!
Pozdrawiam tylko wiernych kibiców. Przyszłoś może będzie lepsza.
Najlepiej jakby Alexis zagrał zamiast Cesca, wtedy na pivocie /Sergio, środek Don Andres i Xavi, w ataku Alexis, Messi, Neymar. Chciałbym zobaczyć taki skład, ale raczej mogę zapomnieć.
0
'Popieram zamknąć mordy, każdy potrafi krytykować.
0
Ja bym dał szansę Dos Santosowi, znów kupią zmiennika który nie będzie pasować i kasa się zmarnuję
0
No to niezłych mają kibiców, tylko by chcieli wygrywać, widabć ich efekty.
0
Dokładnie wchodząc tu widać jakby każdy chciał tylko wygrywać, a jak przyszedł ten fatalny tydzień wszyscy podcieli by sobie żyły, wiec, jeśli ktoś myśli że Barca każdy sezon będzie mieć perfekcyjny to jest głupim małym dzieckiem. Ja tam nie trace wiary w Barcelone, śmieszą mnie eksperci w teewizji jak i internecie że to koniec naszej ukochanej Barcelony, teraz po prostu jest czas Bayernu.
9
Niestety kiedyś musiał przyjść sezon bez pucharów, Manchester United jest w tej samej sytuacji, a nawet jeszcze gorszej prawdopodobnie nawet nie zagrają w LM. Mam nadzieję że prawdziwi kibice zostaną z tą wspaniała ekipą. Kibicuje Barcelonie od 10 lat, zbierałem ponad rok a pojechć na Camp Nou, będę im kibicować do końca swoich dni. Wydaję mi się że teraz każdy kibic nie tylko Barcy, liczą tylko na puchary, to nie jest najważniejsze bynajmniej dla mnie.
Obecni zawodnicy wygrali wszystko wygrali, czas na zmiany, przede wszystki nowy stoper, prawy obrońca, ktoś zamian Xaviego oraz prawy skrzydłowy.
Visca el Barca!
Pozdrawiam tylko wiernych kibiców. Przyszłoś może będzie lepsza.
0
Wielki szacun dla osoby która tl tłumaczyła. Dzięki.
0
Panowie pokażcie jutro klasę.
0
Najlepiej jakby Alexis zagrał zamiast Cesca, wtedy na pivocie /Sergio, środek Don Andres i Xavi, w ataku Alexis, Messi, Neymar. Chciałbym zobaczyć taki skład, ale raczej mogę zapomnieć.
5
Cenny biletów są za drogie..
2
Wielki szacunek Panie Calderón!
0
Ciężko będzię wygrać z Żółtą łodzią podwodną jak i Baskami, ale jestem dobrej myśli.
0
To mi się podoba w Danim, mówi to co ma na mtśli. Chłop z jajami.
0
Jak by chciał mógłby dołączyć do ekipy Rojiblancos.
0
"curva jove” - wie ktoś może co to znaczy?
0
Dzisiaj zagrał bardzo dobrze
0
Abidal się ucieszy. ;)
0
Jak w niego wieżę, świetny bramkarz. Dobrze że w tej sytuci mamy Pinto a nie Jorquera \.
0
Tak chciałem go zobaczyć na Mundialu, niestety los jest okropny..
0
Jak o zobaczyłem to się załamałem.
0
Mógł by jeszcze zagrać Montoya.
0
Chłopak ma talent chciałbym aby zajął miejsce Tello.
0
Bardzo dobry trener, do tego mądry człowiek.
0
Wreszcie jeden ma umysł, czas na Pepusia
0
Geniusz!
0
Coraz bafdiej lubię Tatusia Barcy ;)
0
Piękny mecz panie Ronaldo, Pepe+Ronaldo idealna para do cyrku.
0
Canal+ Sport
0
Oby jego współpraca na boisku z Iniestą się układała.
0
Chciałbym aby zagrali z Dortmundem lub Manchesterem. ;)
0
Oby pokazał klasę w klasyku!