0

Cześć chłopaki wiecie może czy obejrzę gdzieś jutro mecz w Warszawie w okolicach ul. Angorskiej albo dworca zachodniego ?

0

mam nadzieję że ktoś zorganizuje coś w Rzeszowie ;) VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?