0

Ufff...

0

To byłoby chyba najgłupsze posunięcie w ciągu kilku ostatnich lat

0

do widzenia

0

Za kogo miałby u nas grać?

0

Widzę, że humor Janasowi dopisuje :)

0

Niech biorą Van Persiego , a jak nie to Palacio. Byleby tylko ten rusek nie przyszedł

0

oby został

0

I po co on nam? Mamy Eto,Henry i Bojana :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?