0

Brawo chłopaki

Dla mnie ten mecz powinien się nazywać

Barca-Sędzia 1-0

To sędzia zabrał nam finał

No i tyle

0

Messi pan !!!

Mój skład na grand derby Bramka:Valdes

Obrona:D.Alves.Puyol.Pique.Maxwell.

Pomoc:Xavi.Busqets.Iniesta.

Atak:Messi.Ibra.Pedro

VBE!!!

0

Messi to król futbolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?