Nie widzę powodu do zmartwień, w obydwu możliwych scenariuszach nie jesteśmy pokrzywdzeni. Albo zostaje i nadal mamy najlepszego piłkarza na świecie u nas, albo odchodzi i mamy 250mln na budowę najlepszej drużyny na świecie.
Ja myślę że Pique-Abidal to najlepsze rozwiązanie. Pique jest wysoki, tak więc poradzi sobie z Drogbą. Natomiast Abidal wydaje mi się najlepszym kandydatem spośród reszty na środkowego obrońcę, do tego gra na tej pozycji w reprezentacji.
Zależy co brać pod uwagę, jeżeli na samą ilość bramek to widać że w tym momencie są lepsi od Ibry, ale za to przydatność dla zespołu ma większą od swych konkurentów, za czym przemawia liczba asyst.
Komentarze
16
Możecie w to nie uwierzyć, ale przegapiłem oba gole Barcelony wychodząc na fajka bo myślałem że już nic w tym meczu się nie zdarzy :/
0
Nie widzę powodu do zmartwień, w obydwu możliwych scenariuszach nie jesteśmy pokrzywdzeni. Albo zostaje i nadal mamy najlepszego piłkarza na świecie u nas, albo odchodzi i mamy 250mln na budowę najlepszej drużyny na świecie.
0
Na androida? Jak się nazywa ta apka?
0
W sumie o tym nie pomyslalem, dzieki ;)
1
Wie ktos moze gdzie znajde jakas relacje tekstowa live? Siedze w pracy i tylko to mi pozostaje, z gory dzieki.
16
Możecie w to nie uwierzyć, ale przegapiłem oba gole Barcelony wychodząc na fajka bo myślałem że już nic w tym meczu się nie zdarzy :/
1
Wie ktos moze gdzie znajde jakas relacje tekstowa live? Siedze w pracy i tylko to mi pozostaje, z gory dzieki.
0
Ja myślę że Pique-Abidal to najlepsze rozwiązanie. Pique jest wysoki, tak więc poradzi sobie z Drogbą. Natomiast Abidal wydaje mi się najlepszym kandydatem spośród reszty na środkowego obrońcę, do tego gra na tej pozycji w reprezentacji.
0
PL: http://www30.zippyshare.com/v/34002347/file.html
0
Zależy co brać pod uwagę, jeżeli na samą ilość bramek to widać że w tym momencie są lepsi od Ibry, ale za to przydatność dla zespołu ma większą od swych konkurentów, za czym przemawia liczba asyst.