KamQiX
Dołączył/a: październik 2012
164 obserwujących
37 obserwowanych
Kto wygra mistrzostwo świata?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No tak faktycznie, ale takie obrazki jak ten powyżej, rozumiem dopiero wtedy gdy Xaviego już tu nie będzie.
5
Jeszcze się nie rozpędzajmy. Xavi wciąż tu jest.
0
Jakie dajecie szasnę Irlandczykom na to by nie było jutro pogromu?
A tak na poważnie jaki wynik przewidujecie? Ja stawiam 1:3 dla nas.
0
"Ten film wideo zawiera treść od partnera FA Premier League, który zablokował go na mocy praw autorskich."
0
Emocji napewno nie zabraknie :D
3
Ja jestem zbyt przywiązany sentymentalnie do Iniesty. Z tym, że Xavi już powoli opuszcza stanowisko (jeśli nie po tym sezonie to po następnym) się pogodziłem, ale nadal chcę aby ustalanie składu w pomocy rozpoczynało się od Iniesty.
0
Dzisiaj jakieś ciekawe mecze reprezentacyjne?
0
Gdyby Iniesta w Barcy od poczatku sezonu gral tak jak dzis to Messi mialby mniej asyst a wiecej goli.
2
Iniesta dzisiaj MAGIA. Dawno nie widzialem go w takiej formie. Nie mowie tego jako kibic Barcy, tylko w pelni obiektywnie: Koke i Isco i Silva przy nim wygladaja srednio.
0
Piłkarzem, trenerem, prezydentem?
0
Aż strach pomyśleć co by było, gdyby tego dnia Brazylia albo Hiszpania grała z Amerykańską Samoą (czy jak to się tam pisze).
5
"Żona Leo Messiego..." - No i można przestać czytać.
4
Tylko Mariusza Wlazłego :D Pozostałych nazwisk nigdy na oczy nie widziałem.
14
Żałosne jest Twoje czytanie ze zrozumieniem.
0
"Pewnie dziwnym trafem zapadnie jakiś wyrok przed jakimś ważnym meczem Barcelony."
Przewiduję, że kilka dni przed meczem z Atletico na Calderon.
7
Kolejny niedouczony, który nie przeczytał wcale, albo bez zrozumienia artykuł.
0
Mam ogromną nadzieję, że zostanie w Barcy do końca kariery.
Na przypomnienie dobiegającej końca, niesamowitej kariery Generała:
0
pokażą*
1
No prawie coś zrozumiałem.
3
Też nie umiem się tego doczytać..
0
No teraz juz latwiej w to uwierzyc. Pewnie Tito Vilanova faktycznie nalegal na najszybszy mozliwy transfer Neymara, ale napewno nie przez oszustwa.
1
Zgadzam się z Tobą. Najlepiej kogoś obwiniać nie mając pewności.
0
"Hiszpania pod ścianą, kto by pomyślał, ewentualne niepowodzenie mocno komplikuje im życie."
Dlaczego? Mają przecież 3 zwycięstwa i tylko jedną porażkę. Dziś grają z Ukrainą u siebie, także myślę że odskoczą im na 3 punkty.
No chyba, że czegoś nie zrozumiałem :D
2
To genialnie potwierdza nasze ogromne szanse na wygranie LM w tym sezonie :D
Jak słowa piosenki: "Bo jak nie my to kto?"
1
Zagrał kapitalny mecz, świetna asysta do Suareza tylko to podkreśliła - 2/10
0
To był najgorszy finał mundialu jaki w życiu oglądałem...
1
Hahahaha, to niestety niemożliwe.
0
Czytając Twoje wszystkie inne komentarze, doszedłem do wniosku, że lepiej nie tracić czasu na Ciebie.
2
Widać, że kibicujesz, albo myślisz że kibicujesz maks od dwóch sezonów.
2
"Czy mógł wiedzieć, że wyjdzie on (z kokpitu)?"
Musiał dużo wcześniej to zaplanować, może już nawet kilka lotów wcześniej, ale zdarzyła się okazja i już. Jeśli tylko to prawda, to był ogromnym idiotą (choć to i tak mało powiedziane). Mógł się przecież powiesić w łaziencie, albo jak już lubiał latać to mógł skoczyć z dachu.