Kalosz1992
Dołączył/a: styczeń 2012
Osielsko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Izolda" - Przyzwyczaiłem się już do tego ,że panie nie oglądają wcale piłki nożnej nie mówiąc już o kibicowaniu. Widocznie się mylę i czasem znajdzie się jakaś panna ,która z chęcią zasiądzie przed TV ekscytując się każdym dotknięciem piłki ;]
0
Panowie. Mecz dziś o 21:45 na TVP1. Zapraszam wszystkich do kibicowania.
Z poważaniem Kalosz1992.
0
Wiecie co? Popłakałem się.. Nie jestem w stanie opisać tego co teraz czuje.. Spędziłem niesamowita ilość godzin i dni śledząc moją ukochaną Fc Barcelone. Życie byłbym w stanie oddać za te cztery cudowne lata Pepa Guardioli.. Byłem razem z Barcą na szczycie patrząc z góry w dół na moich zazdrosnych znajomych ,kolegów ,przyjaciół podziwiających to co wyczynia ta Barca. Przeżywałem każde dotknięcia piłki ,każde szarpnięcie ,każdą bramkę ,analizowałem każde zachowanie Pep Teamu ,wyczekiwanie na mecze Barcy przyprawiały mnie o dreszczyk emocji. Radość i duma z sukcesów Pepa była wręcz niezrównana ze szczęścia jakie czuje chociażby z kobietami. Wracając wstecz wszystko wydaje się piękne.. Ale to co robiła drużyna Guardioli było po prostu cudowne! :(
0
Visca el barca!
0
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Bo Abi gra z numerem 22.
Powtórzcie to jeszcze raz ,a pójdę spać!
0
Gośc ma takie zdanie i uszanujcie to. Ja po części go rozumiem ,bo zdarza się ,że te tysiące podań do niczego nie prowadzą ,a czasu na boisku po prostu ubywa.
0
Dowiem się od kogoś inteligentnego ,dlaczego nie mogę zmienić własnego Avatara mimo iż posiadam ponad 3miesięczny staż na stronie?
0
Dowiem się od kogoś inteligentnego ,dlaczego nie mogę zmienić własnego Avatara mimo iż posiadam ponad 3miesięczny staż?
0
Muszę podzielić się z wami pewnym spostrzeżeniem. Otóż być może to mój fanatyczny wymysł ,ale nie mogę zdzierżyć wyjazdowych koszulek Barcy. W dzisiejszym meczu z Milanem zagrają w zielonych strojach. Odnoszę wrażenie ,być może jest mylne, że w wyjazdowych strojach gra Barcy nie jest taka bajeczna, niż gdyby grali w bordowo-granatowych. Oryginalne koszulki naszego klubu mają w sobie coś magicznego!
0
A mecz z Mallorcą wciąż trwa! ;)
0
A spójrzcie na to z innej strony. Gdyby faktycznie "Marco Ruben" dostał drugą żółtą kartkę, to czy piłkarze, trenerzy Realu nie zwrócili na to uwagi sędziemu? Gdyby tak było to zjedli by go natychmiast. VEB
0
Realizator transmisji pomylił się ukazując w kamerach pierwszą kartkę dla Rubena ,w momencie gdy kartkę dostał "CANI". Druga kartka, o którą tak bardzo rozchodzi się kibicom Realu, to kartka Rubena jedna i jedyna w tym meczu. Koniec tematu.
0
Guardiola: O zwycięstwie w lidze możecie już zapomnieć. ;]
0
Oo już poprawili. Jest Thiago ,Alexis i Puyol ;]
0
A gdzie jest Thiago? Nie widzę go nawet na ławce.
0
Brak słów. Barca!
0
Jako ,że większość polaków podziwia Barcę to chciałbym dziś zobaczyć mega szybką piłkę Barcy z ostrzałem bramki Bayeru z każdej strony. Ambicję wszystkich zawodników i wolę walki. I jak to mówi pan Jacek Krzynówek: "Cały czas do przodu! "
0
Panowie Info dla zielonych. Mecz Barcelona vs Bayer na otwartym Polsacie o 20:30! ;]
0
Co ja mogę dodać od siebie. Już wszystko zostało powiedziane. Kocham Cię Barcelono! :] Wczoraj, dziś, jutro, na zawsze w moim sercu Barcelona ;)