0

Nie wiem, ale widzę że większość z was myśli że Barca będzie wygrywała zawsze a to chyba oczywiste że tak nie będzie. Zajęli drugie miejsce w lidze i jest źle ?;> To było pewne że passa Barcy kiedyś się skończy. Tak samo LM półfinał i też większość mówiło, że znów sezon stracony. Barca w tym sezonie była przemęczona, sami zobaczcie jaka presja byłą na nich, a wszyscy inni rywale byli bardzo zdeterminowani żeby przerwać tą serie ciągłych sukcesów Barcy. Sam zreszta liczę na to trofeum .

VeB ! :D

0

no technikę ma niezłą, idealną do Barcy ;D

0

Mecz sam się nie wygra. Nie mogą być nadmiernymi optymistami, bo źle to się skończy.

Poza tym inna sprawa, że Barca od 3 lat gra na niedostępnym poziomie dla innych ;D

0

barcalule97 - wpisz sobie Wikipedii co wymienieni zawodnicy osiągnęli a dopiero później komentuj

a wracając do tematu to myślę, że bd dobrym zawodnikiem ;D

0

ZiziRM - taki z ciebie znawca a ortografii to się nie nauczyłeś ;D

0

Ibra dziś bardzo dobrze gra, dogaduje się z Villą, a trzeba przypomnieć że graja ze sobą pierwszy mecz. Do tego Adriano gra bardzo ciekawie.

Iniesta dziś jakiś niewidoczny. ;/

0

ostr7

obecnie Milan nie należy do najlepszych w Europie. Brakuje wam transferów które mogłyby odbudować waszą potęgę, ale to już jest wina waszego zarządu, który coś ostatnio strasznie skąpi grosza na transfery.

A co do szacunku to potrafię szanować inne kluby, bo mam kilku kolegów, którzy kibicują Realowi i się świetnie dogadujemy .

0

szmeto - trafiłeś w sedno sprawy ;D

ja jestem przeciw wypożyczeniu bądź sprzedaży ibry

0

będziemy mieli pożytek z Ibry w tym sezonie ;D

0

jeśli marquez odejdzie to m. caceras musi zostać

0

madjer- to co napisałeś jest po prostu śmieszne

po 1 zlatan nie jest cienki tylko to był jego pierwszy sezon w nowym klubie

po 2 po co potrzebny nam jest robinho jak mamy pedro i bojana???

a po 3 nie pamiętasz jak skończyłą sie wielka czwórka (Eto'o, Messi Ronaldinho Henry)

wiec tyle mam do powiedzenia ;]

0

już widzę jak fabregas odwołuje się do fifa ;/

albo zapłacimy z 40-50 mln albo nici z transferu w tym oknie ;D

0

od tego czasu kibicuje Barcelonie ;D

piękne chwile, oby tak dalej

Vamos Barca

0

a mnie zastanawia czemu nie ma milito w składzie ??

0

panowie jeśli nasi ulubieńcy zrobią to co najlepiej potrafią czyli będą grać swoja piłkę to inter może już pakować się, ale wiadomą sprawą jest ze inter będzie się bronił całym zespołem, wiec będzie bardzo trudno ale wierzymy !!!

Dumni epo zwycięstwie, wiernie po przegranej.

Visca el Barca

0

mi tez brak Toure, a po za tym spoko skład :(

0

Havret co ty mówisz??

w ostatnim czasie Ibra bardzo dobrze grał, co ty chcesz od niego??

0

musimy pamiętać że mamy o co najmniej 2 mecze więcej, co wzmaga zmęczenie, ale będzie dobrze xD

Visca el Barca

0

ulżyło mi xD

0

no w posiadaniu piłki nikt nam raczej nie dorówna :P

sądzę, ze będzie bardzo wyrównany mecz, ale wygramy ;)

Visca el Barca

0

nie ważne ile, ważne żeby wygrali

Visca el Barca

0

ciekawe w jakim składzie zagra arsenal

0

mnie zastanawia czy piłkarze w piąte też będą mieli ścisły post ??

ciekawe bardzo ciekawe

0

co za dużo to nie zdrowo ;(

mnie osobiście bardziej przypadły go gustu koszulki normalne tzn. bez tego znaczka

A tak poza tym to żółte koszulki są genialne :P

0

xelnaij - ty myślisz ze barcelona sie schańbiła mając napis Unicef na koszulce ??

człowieku ty wiesz co to jest Unicef??

Barca jako jedyny klub z tych liczących się w dzisiejszym świecie nie ma sponsora na koszulce

Najpierw dowiedz się co to jest Unicef dopiero krytytkuj

a wracając do tematu również nie wyobrażam sobie Barcelony bez Unicef-u.

VeB

0

krzywy

cos ty zbaraniał ?? 50-60 mln to mozemy miec mate i silve

0

cos mi sie zdaje ze sobie pluje w brode teraz ;)

0

no bez przesady no tak według mnie to z 9 na pewno

0

jestem ciekaw ilu piłkarzy barcelony było w tej 100-ce

0

moze legendą klubu nie zostanie ale to wielka część sukcesu Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?