Co jednakowoż nie upoważnia Cie w żadnym stopniu do nagminnego stosowania słowa 'shit' jako zamiennika dla nazwy zespołu, bo to godzi nie w kibiców a w klub,co poniekąd jest totalnym przeciwieństwem tego,co deklarujesz.
I gwoli ścisłości - nie wiem,skąd wziął się ten postulat w moją stronę. Przecież ja spokojny chłop jestem, ani razu nie uniosłem się w tej dyskusji ;)
Starczy tych rozważań, i radzę wszystkim by ochłonęli i skierowali się do łóżek. Kiedyś (o ile jeszcze Was to nie spotkało) poznacie wartość snu :)
Cechą kibica jest szacunek do rywali,którego Ty (i nie tylko) nie pokazujesz chociażby w stosunku do tego nieszczęsnego Realu. Przypominam,że ten sam Real zajmuje aktualnie 1 miejsce w tabeli i pośrednio takie wypowiedzi godzą także w Barcelonę.
Nie chodzi mi tutaj tylko o Ciebie,po prostu jesteś przedstawicielem nurtu kibiców "Jedynie-Słusznych-Bo-Kibicujących-Barcelonie". Za przeproszeniem gówno prawda,i - z całym szacunkiem do Waszego klubu - radziłbym trochę zejść na ziemie, bo kreowany przez media na 'kosmiczny' Wasz klub wcale nie jest bez wad a popadacie w taki samozachwyt,że każdy kontakt piłkarza Blaugrany z piłką przyjmowany jest niemal z orgazmem
Uprzedzając zarzuty - nie,nie jestem kibicem Realu, po prostu zachowanie co niektórych 'kibiców' Blaugrany doprowadza mnie do mdłości
Barcacrew 100% racji, choć wszyscy podniecali się bramkami Messiego a la Maradona, to jednak nie ma mowy by można je było określić mianem 'katalońskiego stylu'
No nic,gratulacje,dwumecz wyrównany więc tym bardziej boli odpadnięcie w takich okolicznościach... Mam nadzieję,że wygracie teraz z Indorami... Powodzenia ;)
Barcacrew 100% racji, choć wszyscy podniecali się bramkami Messiego a la Maradona, to jednak nie ma mowy by można je było określić mianem 'katalońskiego stylu'
Komentarze
0
Co jednakowoż nie upoważnia Cie w żadnym stopniu do nagminnego stosowania słowa 'shit' jako zamiennika dla nazwy zespołu, bo to godzi nie w kibiców a w klub,co poniekąd jest totalnym przeciwieństwem tego,co deklarujesz.
I gwoli ścisłości - nie wiem,skąd wziął się ten postulat w moją stronę. Przecież ja spokojny chłop jestem, ani razu nie uniosłem się w tej dyskusji ;)
Starczy tych rozważań, i radzę wszystkim by ochłonęli i skierowali się do łóżek. Kiedyś (o ile jeszcze Was to nie spotkało) poznacie wartość snu :)
Pozdrawiam i dobrej nocy
0
a.bazakbal
Cechą kibica jest szacunek do rywali,którego Ty (i nie tylko) nie pokazujesz chociażby w stosunku do tego nieszczęsnego Realu. Przypominam,że ten sam Real zajmuje aktualnie 1 miejsce w tabeli i pośrednio takie wypowiedzi godzą także w Barcelonę.
Nie chodzi mi tutaj tylko o Ciebie,po prostu jesteś przedstawicielem nurtu kibiców "Jedynie-Słusznych-Bo-Kibicujących-Barcelonie". Za przeproszeniem gówno prawda,i - z całym szacunkiem do Waszego klubu - radziłbym trochę zejść na ziemie, bo kreowany przez media na 'kosmiczny' Wasz klub wcale nie jest bez wad a popadacie w taki samozachwyt,że każdy kontakt piłkarza Blaugrany z piłką przyjmowany jest niemal z orgazmem
Uprzedzając zarzuty - nie,nie jestem kibicem Realu, po prostu zachowanie co niektórych 'kibiców' Blaugrany doprowadza mnie do mdłości
pozdr
0
a.bazakbal, rozumiem że jesteś jednym z tych (tak górnolotnie ochrzczonych) "rozumnych kibiców",rajt? ;]
0
[/irony]
0
Barcacrew 100% racji, choć wszyscy podniecali się bramkami Messiego a la Maradona, to jednak nie ma mowy by można je było określić mianem 'katalońskiego stylu'
0
No nic,gratulacje,dwumecz wyrównany więc tym bardziej boli odpadnięcie w takich okolicznościach... Mam nadzieję,że wygracie teraz z Indorami... Powodzenia ;)
We'll keep the blue flag flyin high !!
0
"Najlepszy piłkarz na świecie?" Kiedy otrzymał to miano?
0
Mógłbyś mi jeszcze przypomnieć według jakiej organizacji,bo nie pomnę,ach ta skleroza
0
a.bazakbal, rozumiem że jesteś jednym z tych (tak górnolotnie ochrzczonych) "rozumnych kibiców",rajt? ;]
0
Barcacrew 100% racji, choć wszyscy podniecali się bramkami Messiego a la Maradona, to jednak nie ma mowy by można je było określić mianem 'katalońskiego stylu'