haha dzieciaczku po pierwsze nie iworczyk tylko iworyjczyk napisalem dla twojej informacji OZNACZA mieszkanca Wybrzerza Kosci Sloniowej , nie jest przyjete oficjalnie jako słowo funkckonujace w jezyku polskim ale umownie jest uzywane przez portale internetowe i media. twoja uwaga co do Wielkiej Brytanii pokazuje na jak niskim poziomie funkcjonujesz bo obywatel Wielkiej Brytanii to po prostu Brytyjczyk, nie w przypadku kazdego wyrazu odmiana musi opierac sie na tym samym schemacie, jak nie ogarniasz to zapytaj swojego nauczyciela z podstawowki
aaa i dla michael21 iworyjczyk oznacza mieszkanca Wybrzerza Kości Słoniowej , z resztą mogles sie domyslic gdyz francuska oraz angielska nazwa tego kraju brzmi Cote d'Ivore, ale tu potwierdza sie regula ze wiekszosc, nie mowie wszyscy kibice barcy to dzieci, ktore sie rok temu ucieszyly ze wygrali oni lige mistrzow
jestem kibicem ManU i powiem wam, ze komentarze typu 35mln- 40 mln za toure, ktory byl przez caly ten sezon zmiennikiem w barcie albo ze 21 mln i do tego rooney sa chyba wypisywane przez dzieci, psycholi, lub osoby kompletnie nie znajace sie na futbolu. Co do toure oczywiscie fantastyczny zawodnik, barca powinna go trzymac za wszelka cene , ale uwazam ze dopiero w angielskiej lidze pokazalby ogrom swoich umiejetnosci, gdyz jest stoperem oraz DP i do tego swietnie zbudowanym, mocno trzymającym sie na nogach
jestem kibicem ManU i powiem wam, ze komentarze typu 35mln- 40 mln za toure, ktory byl przez caly ten sezon zmiennikiem w barcie albo ze 21 mln i do tego rooney sa chyba wypisywane przez dzieci, psycholi, lub osoby kompletnie nie znajace sie na futbolu. Co do toure oczywiscie fantastyczny zawodnik, barca powinna go trzymac za wszelka cene , ale uwazam ze dopiero w angielskiej lidze pokazalby ogrom swoich umiejetnosci, gdyz jest stoperem oraz DP i do tego swietnie zbudowanym, mocno trzymającym sie na nogach
aaa i dla michael21 iworyjczyk oznacza mieszkanca Wybrzerza Kości Słoniowej , z resztą mogles sie domyslic gdyz francuska oraz angielska nazwa tego kraju brzmi Cote d'Ivore, ale tu potwierdza sie regula ze wiekszosc, nie mowie wszyscy kibice barcy to dzieci, ktore sie rok temu ucieszyly ze wygrali oni lige mistrzow
haha dzieciaczku po pierwsze nie iworczyk tylko iworyjczyk napisalem dla twojej informacji OZNACZA mieszkanca Wybrzerza Kosci Sloniowej , nie jest przyjete oficjalnie jako słowo funkckonujace w jezyku polskim ale umownie jest uzywane przez portale internetowe i media. twoja uwaga co do Wielkiej Brytanii pokazuje na jak niskim poziomie funkcjonujesz bo obywatel Wielkiej Brytanii to po prostu Brytyjczyk, nie w przypadku kazdego wyrazu odmiana musi opierac sie na tym samym schemacie, jak nie ogarniasz to zapytaj swojego nauczyciela z podstawowki
Komentarze
0
haha dzieciaczku po pierwsze nie iworczyk tylko iworyjczyk napisalem dla twojej informacji OZNACZA mieszkanca Wybrzerza Kosci Sloniowej , nie jest przyjete oficjalnie jako słowo funkckonujace w jezyku polskim ale umownie jest uzywane przez portale internetowe i media. twoja uwaga co do Wielkiej Brytanii pokazuje na jak niskim poziomie funkcjonujesz bo obywatel Wielkiej Brytanii to po prostu Brytyjczyk, nie w przypadku kazdego wyrazu odmiana musi opierac sie na tym samym schemacie, jak nie ogarniasz to zapytaj swojego nauczyciela z podstawowki
0
nie wjezdzaj na mnie bo dobrze wiesz ile wart jest toure a co do fergusona to wasz smieszny pedalek pep guardiola moze mu lizac stopy jako trenerowi
0
aaa i dla michael21 iworyjczyk oznacza mieszkanca Wybrzerza Kości Słoniowej , z resztą mogles sie domyslic gdyz francuska oraz angielska nazwa tego kraju brzmi Cote d'Ivore, ale tu potwierdza sie regula ze wiekszosc, nie mowie wszyscy kibice barcy to dzieci, ktore sie rok temu ucieszyly ze wygrali oni lige mistrzow
0
jestem kibicem ManU i powiem wam, ze komentarze typu 35mln- 40 mln za toure, ktory byl przez caly ten sezon zmiennikiem w barcie albo ze 21 mln i do tego rooney sa chyba wypisywane przez dzieci, psycholi, lub osoby kompletnie nie znajace sie na futbolu. Co do toure oczywiscie fantastyczny zawodnik, barca powinna go trzymac za wszelka cene , ale uwazam ze dopiero w angielskiej lidze pokazalby ogrom swoich umiejetnosci, gdyz jest stoperem oraz DP i do tego swietnie zbudowanym, mocno trzymającym sie na nogach
0
nie wjezdzaj na mnie bo dobrze wiesz ile wart jest toure a co do fergusona to wasz smieszny pedalek pep guardiola moze mu lizac stopy jako trenerowi
0
jestem kibicem ManU i powiem wam, ze komentarze typu 35mln- 40 mln za toure, ktory byl przez caly ten sezon zmiennikiem w barcie albo ze 21 mln i do tego rooney sa chyba wypisywane przez dzieci, psycholi, lub osoby kompletnie nie znajace sie na futbolu. Co do toure oczywiscie fantastyczny zawodnik, barca powinna go trzymac za wszelka cene , ale uwazam ze dopiero w angielskiej lidze pokazalby ogrom swoich umiejetnosci, gdyz jest stoperem oraz DP i do tego swietnie zbudowanym, mocno trzymającym sie na nogach
0
aaa i dla michael21 iworyjczyk oznacza mieszkanca Wybrzerza Kości Słoniowej , z resztą mogles sie domyslic gdyz francuska oraz angielska nazwa tego kraju brzmi Cote d'Ivore, ale tu potwierdza sie regula ze wiekszosc, nie mowie wszyscy kibice barcy to dzieci, ktore sie rok temu ucieszyly ze wygrali oni lige mistrzow
0
haha dzieciaczku po pierwsze nie iworczyk tylko iworyjczyk napisalem dla twojej informacji OZNACZA mieszkanca Wybrzerza Kosci Sloniowej , nie jest przyjete oficjalnie jako słowo funkckonujace w jezyku polskim ale umownie jest uzywane przez portale internetowe i media. twoja uwaga co do Wielkiej Brytanii pokazuje na jak niskim poziomie funkcjonujesz bo obywatel Wielkiej Brytanii to po prostu Brytyjczyk, nie w przypadku kazdego wyrazu odmiana musi opierac sie na tym samym schemacie, jak nie ogarniasz to zapytaj swojego nauczyciela z podstawowki