Kaamel
Dołączył/a: marzec 2013
Przemyśl
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co mi sie wydaje to 226+277 to 503 a nie 543
0
Proste ze barcelone
0
Po 3 pkt
0
Jezeli pomocnik to wolalbym pogbe
0
Hahhahahha
Bez komentarza
0
Na chuj nam potrzebny pedro zamiast sergi
0
2013.09.28, godz. 23:55, orlen47
Cortous jaki aktor zasrany a ty ancelotti udlaw się ta guma grubasie
rm.pl
0
myslalem ze gool
0
co by wpadlo
0
fukssssssss
0
jeszcze jak real strzeli jedna bramke to zle nie bedzie gorzej jak dwie
0
Jaki wynik ??
0
Ale fuksssss
0
Dawaj czech
0
Szkoda ze fabs nie strzela ale i tak uwazam ze lepiej od messiego
0
Smieszna twarz ma ten sendzia
0
Jejejejejejjejej
0
Odrazu cos sie dzieje
0
Ja pier jak tanci wyszli z wlasnej polowy to klepia do tylu
0
To sie kurwa nazywa ofensywny football
0
Ale po co nam obronca
0
Brazylia wygrywa szkoda ze neymar nie strzelil
0
No brazylia anglia na tvp 1
0
Ale neymar mial okazje oby jeszcze szczelil
0
dajcie link do meczu
0
przeciez puyol zrezygnowal z gry w reprezentacji
0
ta moze jeszcze frytki do tego
0
messi jak kosecki wejscie smoka
0
fajnie by bylo zobaczyc Lewego w Barcelonie ale watpie w to zwłaszcza ze teraz Getze odszedł
0
a kibice realu byli tacy pewni finalu juz mowili jak zagrac z bayernem i prosze
''niechwal dnia przed zachodem słonca''