KaMiLeK
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
0
0
0
Może sobie nie poradzić... ...inna liga, inny styl gry, inne wyzwania!
0
FC Barcelona! Més que un club! Visca el Barça!
0
FC Barcelona!
Més que un club!
Visca el Barça!
0
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=49923c8e9dfcc
0
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=49923c8e9dfcc
0
Który z tych programów nie jest kodowany???
0
Na Abu Dhabi Sports widzialem reklame tego meczu i napisane bylo ze o 23:00 jest.
0
TheNewBarca- Oby tak było> Dzięki wielkie.
0
dzieki ma ale nazywa sie Abu Dhabi Sports i nie wiem czy Abu Dhabi Sports i Abu Dhabi Sports 1 to to samo
0
Ja mam Cyfrowy Polsat i co,gdzie,jak mam wpisać te namiary żeby znaleźć Abu Dhabi Sports 1???
0
Na cyfrowym polsacie jest?
0
Na cyfrowym polsacie leci?
0
To morze być prawda! Zobaczcie:
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,63322 27,Franck_Ribery_juz_w_Barcelonie_.html
http://www.qazeta.pl/sport/franck-ribery-w-barcelonie/
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Ribery-porozumial-sie-z-Barcelona,wid,10892961,wiadomosc.html
http://sport.interia.pl/raport/transfery/news/supergwiazdor-wybral-barce,1266697
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,6332227,Franck_Ribery_juz_w_Barcelonie_.html
0
i po co spamujesz?
mod
0
i po co spamujesz?
mod
0
Inter chce Messiego. Maradona ma pomóc
2009-01-24 16:25:08
Jose Mourinho obrał sobie nowy cel transferowy. Portugalczyk chce, by do zespołu dołączył Lionel Messi i przygotował plan, który ma sprawić, że Argentyńczyk skusi się na przeprowadzkę do stolic mody...
Po pierwsze chce zaoferować Barcelonie nieprawdopodobną sumę, 150 milionów euro! Byłby to największy transfer w historii i na pewno najbardziej spektakularny. Jednak wiadomo, że zarówno klub jak i sam zawodnik nie za bardzo chcą się ze sobą rozstawać. Jednak i na taką ewentualność "The Special One" jest przygotowany.
W transferze miałby pomóc sam... Diego Maradona. Trener reprezentacji Argentyny jest dla Messiego prawdziwym idolem i bez wątpienia, 21-letni piłkarz wziąłby sobie do serca uwagi swego trenera.
Przypomnijmy, że "Boski Diego" jest w niezwykle przyjacielskich stosunkach z Interem. Stwierdził, że jest pod niezwykłym wrażeniem gry "Nerazurrich" i gdyby występował dziś, to chciałby grać właśnie dla Mediolańczyków.
Czy zatem Messi zostanie skuszony przez Inter? Czy też przywiązanie do barw klubowych będzie dla jednego z najlepszych piłkarzy na świecie będzie ważniejsze?
0
i po co spamujesz?
mod
0
Wymiana na linii Barcelona - Arsenal?
2008-12-19 14:37:38
Brytyjski dziennik Daily Mail informuje, iż już po zakończeniu sezonu może dojść do wielkiej wymiany zawodników pomiędzy FC Barceloną a Arsenalem Londyn.
Mianowicie chodzi tu o Robina van Persiego oraz Thierry'ego Henry'ego. Doniesienia mówią, że van Persie miałby zasilić ekipę z Katalonii, natomiast Henry powrócić, już jako wielka ikona zespołu do Kanonierów.
Działacze Barcy mają nadzieję, że gwiazdor reprezentacji Francji wyraziłby zgodę na powrót do Londynu. Gdyby Henry odszedł z hiszpańskiej drużyny, to tylko z jednego powodu jakim jest jego córka, która mieszka właśnie w stolicy Anglii. 31-letni snajper bardzo poważnie podszedł do całej tej sprawy i wyjawnił mediom swoje zdanie na ten temat.
"Odejście z takiego klubu, jakim jest Barcelona na pewno boli, ale najważniejsza jest rodzina. Jeżeli oba kluby dogadają się co do transferu, to ze smutkiem, ale odejdę."
Jeśli doszłoby do tej transakcji, to oba teamy powinny być zadowolone.
Dodał: derbin
Źródło: Daily Mail
0
Wymiana na linii Barcelona - Arsenal?
2008-12-19 14:37:38
Brytyjski dziennik Daily Mail informuje, iż już po zakończeniu sezonu może dojść do wielkiej wymiany zawodników pomiędzy FC Barceloną a Arsenalem Londyn.
Mianowicie chodzi tu o Robina van Persiego oraz Thierry'ego Henry'ego. Doniesienia mówią, że van Persie miałby zasilić ekipę z Katalonii, natomiast Henry powrócić, już jako wielka ikona zespołu do Kanonierów.
Działacze Barcy mają nadzieję, że gwiazdor reprezentacji Francji wyraziłby zgodę na powrót do Londynu. Gdyby Henry odszedł z hiszpańskiej drużyny, to tylko z jednego powodu jakim jest jego córka, która mieszka właśnie w stolicy Anglii. 31-letni snajper bardzo poważnie podszedł do całej tej sprawy i wyjawnił mediom swoje zdanie na ten temat.
"Odejście z takiego klubu, jakim jest Barcelona na pewno boli, ale najważniejsza jest rodzina. Jeżeli oba kluby dogadają się co do transferu, to ze smutkiem, ale odejdę."
Jeśli doszłoby do tej transakcji, to oba teamy powinny być zadowolone.
Dodał: derbin
Źródło: Daily Mail
0
Impossible is nothing
0
MESSI MESSI MESSI MESSI MESSI
VISCA EL BARCELONA
0
Jak pech to pech
0
Atk mi nie działa a tobie??