Myślę że muszą wrócić na właściwy tor i nie widzę innej opcji jak zwycięstwo z Deportivo.W meczu z Valencią powinien grać Alves ! Nie grał to mamy to co mamy.
Myślę że muszą wrócić na właściwy tor i nie widzę innej opcji jak zwycięstwo z Deportivo.W meczu z Valencią powinien grać Alves ! Nie grał to mamy to co mamy.
Komentarze
0
Łezka w oku się kręci nigdy nie zapomnę tego meczu.Dziękuję!!!
0
Tylko że na imprezie nie ma już Jeniffer Lopez (czyt Liga.M) została za to Angelina Jolie (czyt La Liga) i Jennifer Aniston (czyt puchar.K)
0
Myślę że muszą wrócić na właściwy tor i nie widzę innej opcji jak zwycięstwo z Deportivo.W meczu z Valencią powinien grać Alves ! Nie grał to mamy to co mamy.
0
Łezka w oku się kręci nigdy nie zapomnę tego meczu.Dziękuję!!!
0
Myślę że muszą wrócić na właściwy tor i nie widzę innej opcji jak zwycięstwo z Deportivo.W meczu z Valencią powinien grać Alves ! Nie grał to mamy to co mamy.
0
Tylko że na imprezie nie ma już Jeniffer Lopez (czyt Liga.M) została za to Angelina Jolie (czyt La Liga) i Jennifer Aniston (czyt puchar.K)