KOZINHO1981
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SKORO NIEKTÓRZY BARDZIEJ CENIĄ TOURE OD FABREGASA TO BARDZO GRATOLUJĘ GŁUPOTY!!!! TEN ZAWODNIK TO PODSTAWA TRANSWEROWA NA NOWY SEZON!!!!VILLA TO DROGIE UZUPEŁNIENIE SKŁADU,
0
no i fajnie w tym sezonie mieliśmy przyjemnośc oglądac Zlatana w koszulce Barcy a w następnym kolejne gwiazdy podoba mi się że Barca jest glównym graczem na rynku transwerowym,
0
"Jestem szczęśliwy, że mam przywilej znalezienia się w sytuacji, kiedy walka o tytuł toczy się do samego końca."
Ja jestem również szczęśliwy że mogę oglądac te rekordowe sezony Barcelony.Ten klub na to zasłużył Ci zawodnicy na to zasłużyli.Piękne jest że na naszych oczach zapisują się takie karty historii futbolu.
Fakt, że Guardiola jest trenerem,Messi poluje w napadzie a piłki Xaviego są jak cięcia skalpelem, jest dosłownie historyczny-to magia!!!
"Mecze na tym stadionie zawsze są dla nas trudne, ale mimo to naszym celem jest atakowanie, zgodnie z naszym stylem gry"
Liczę że mecz będzie otwarty,obfitujący w ofensywę z obu stron.Na szczęście dla oka Barcelona i Sewila nie grają o pietruszkę
0
hehehehe hahaha i co?? dorzucą jeszcze Pele, Maradonę, Eusebio,Beckenbauera,Cruyfa, a Zidana to nie chxcemy bo za słaby hahahaha
0
CzY GO TO INTERESUJE CZY NIE A W DUPIE Z TYM I TAK PRZEKONA SIĘ KTO JEST PIERWSZĄ SIŁĄ W HISZPANI. ZA TO WYELIMINOWANIE Z PUCHARU KRÓLA DOSTANIECIE BATY!!!!!!!
0
Dziękuję drużynie za zwycięstwo, za wkład w mecz,WALCZYMY DALEJ JESZCZE SEVILA I VALLADOLID !!! I FIESTA :))))
0
Mwssi i Bojan powinni byc ocenieni wyżej !!!!!!!!!1
0
Można z uśmiechem spoglądac w przyszłośc klubu,ale to co w tym sezonie przynosi takie korzyści tzn.wychowankowie nie spadło z nieba.Już popredni sezon udowodnił że Pep nie będzie się wachał stawiac na młodzież,co mu się chwali bo teraz zbiera z tego żniwa.Statystyki i świetne mecze mówią same za siebie,a zbalansowanie drużyny jest na najwyższym poziomie.Wenger pewnie patrzy z zazdrością na to co dzieje się w Barcelonie hehe.
0
jeszcze chwila i najważniejsze 45 min w sezonie,nie da się opisac emocji temu toważyszących to kompilacja całego sezonu, NADZIEJA UMIERA OSTATNIA WIARA CZYNI CUDA A PEP ROBI GENIALNE ZMIANY,JA NIE CHCĘ ŻEBY BYŁO 2-0 PRAGNĘ ZOBACZYC COS KOSMICZNEGO CHCĘ 4-0 CHCĘ FINAŁU!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
PEP ZMIANY ZMIANY, HEHE NIE MA JUŻ MOTTY CO ZA PALANT!!!! A WIDZIELIŚCIE TEGO PEDZIA ZDRAJCĘ fagofigo JAK SKOCZYŁ Z ŁAWY FIUT JEDEN
0
J@CKO Tak pod każdym związanym z tym meczem, normalnie mnie roznosi przed rewanżem, mówię wam jak ja mocno chce tego finału w madrycie maaaaaasakra
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
inponujące Pep wysyłam Ci pokłony jesteś najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Roberto dobrze gada:) polac mu! :D
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
przebiegli mniej bo ten portugalec dobrze przygotował Inter to był ich dzień to fakt ale mamy rewanż mamy rewanż!!!!!!!!
0
te santon wypierdalaj ok piszesz takie głupoty że masakra jarasz się takimi tandetnymi prowokacjami staje ci wtedy czy jak? Panowie po co ta dyskusja z tym kimś? co on chce zrobic z naszego Messiego jakiegoś frustrata że my gramy antyfootba człowieku nacpałeś się czy jakl
0
Dzięki Rocky52 :) no to śmiesznie, ciekawe co dalej będzie z tym Balotellim???????????wypier.... z klubu czy zostanie, na bank będzie kara finansowa za rzucenie koszulki.Materazzi to jest typ :D!!!!!
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho
0
Rewanż będzie krótki,będzie bardzo krótki. Oni rozszarpią Inter,tylko proszę Cię Pep wytrop zwierzynę bardzo dobrze bo myśliwych masz najlepszych na świecie!ZAPOLUJ NA INTER ZEDZRZYJ SKALP Z mourinho