KLAM_RM
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vamos Barca :)
No w minionym sezonie Barcelona musiała uznać wyższość Chelsea w LM i Realu w lidze więc została przeskoczona. Nie mówię oczywiście, że grube lata Barcelonie się skończyły ;] niestety ;p
0
I0Messini,
Widać jest tu jakiś kompleks. Z zasady nie lubisz Cristiano? Czy dlatego, że rywalizuje z Messim o Złotą Piłkę? Bo bardziej bezpodstawnych powodów jak sposób poruszania się na boisku (wtf) , gesty po strzeleniu bramki nie widzę no chyba że nie podobać Ci się będzie kolor stroju Ronaldo, fryzura, zarost, czy może kolor majtek...:| - Nie podoba Ci się, że strzela bramki ot co.
@FrancescFàbregas - wczoraj Nani zagrałbardzo słabo, nie tak jak we wcześniejszych dwóch meczach.
0
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość wierzy takim artykulikom w brukowcach:|
Gdyby napisali, że jednak Słońce krąży wokół ziemi to też by to łykneli :| Zero własnej inicjatywy, pomyślunku.
0
Ciekawe jak byście się zachowali będąc w Dubrowniku i widząc takiego Guardiole na spacerze? Po zdjęcie/autograf byście nie podeszli ? :> . Każdy by łapał za telefon i zdjęcia robił albo filmik nagrywał. To się nazywa hipokryzja ;).
0
@juliancarax:
Ty mówisz o braku spójności:)? Czytałeś swoją wypowiedź? Bardzo ciężko się ją czyta. Nie mówiąc o zrozumieniu:O
0
Ksanti18
Popatrzmy tak: za Ikera Valdes za Ramosa Montoya za Xabiego Busquets i pozamiatane Hiszpania to Barcelona.
Montoya za Ramosa ładnie masz skrzywioną rzeczywistość:o Xabi i Busquets to inny typ zawodnika mogą normalnie grać ze sobą:o. Iker lepszy od Valdesa.
Nie wiem czy Katalończycy byliby zadowoleni że pleciesz ze Hiszpania to Barcelona.
Z igły widły robią jak zwykle. To co było w klubie, na boisku tam też zostaje profesjonaliści nie łączą tych dwóch rzeczy. Nadmuchane przez media i tyle w tym temacie.
0
Rami bez przesady 11 mln za Soriano :O dobry joke;]
0
WHite Prince po czym wnosisz;>?
reventon - święta racja. Jako kibic Realu jest mi wstyd za takich hejterów :|
0
leny - Sprawdz najpierw zanim coś napiszesz/ Valentino Rossi jeździ motorem/motocyklem nie samochodem - w tym jest dobry. I to nie jest ten koleś z Villareal :| Twoja ignorancja powala.
0
Noo Ibrahimovic od stycznia w REalu ! :]
0
morrison - Nie przeczę, że byliście o klasę, jak nie dwie lepsi w GD.
''możecie tylko NA KOLANA'' - przetłumacz prosze bo nie rozumiem.?
bingoo - piękno pojęcie względne ;)
0
Pyrzo_Barca - w tamtym sezonie też byliście najlepszą drużyną na świecie, a znalazł się lepszy.
0
hel-u
Wasz nowy nabytek może grać w LM. teraz mozna zgłosić jednego zawodnika w zimowym okienku transferowym. Nie grał on w LM dlatego też może zostać zgłoszony przez Barce.
Co do losowania:
Obstawiałem Milan jako przeciwników Barcelony. Padło na Arsenal i mam nadzieje, że będzie świetny dwumecz. Może Arsenal wyciągnie wnioski z ostatniego pojedynku;p
Inne pary też zapowiadają się arcyciekawie:D Będzie na co popatrzeć.
0
A gdzie news co udało się kupić Messiemu ? :>
Trochę pudelkiem zalatuje;]
Dobrze, że o Cristiano pisać nie muszą;]
0
podawać numer na forum gratulacje ;] Używajcie głowy nie tylko po to by śnieg nie sypał wam się do szyi ;] .
Mecze 1/8 są po nowym roku więc czas bedzie żeby zobaczyć z kim gra Barcelona;]
Moderatorzy z tego co widziałem wlepiają bany za podanie numeru kom. :)
0
jędrzejkowal - to że taki Real był na boisku nie oznacza, że powinien się tak zachować.
Podkreślam również, że w poprzedniej mojej wypowiedzi bardziej skupiłbym się na 4 ostatnich zdaniach :)
0
Hipokryzja ;] jak już miras napisał. Ta wypowiedź nie przystoi Barcelonie
Xavi powinien świecić przykładem na boisku i poza nim, bo przecież - ''Més que un club'' tego wymaga..;>
Stwierdzenia, że Xavi mistrz upokorzenia rywali ?
Zdaje mi się czy Xavi jest nieprzeciętnie dobry w czymś innym.
Drugą sprawą jest to że łykacie wszystko jak pelikany:)
To że jakiś pismak coś takiego nabazgrolił nie musi być prawdą.
Całe szczęście że chociaż część używa głowy nie tylko do ochrony przed deszczem:)
0
IBRAKADABRA32 - Alves teraz uważa Barcelone za najlepszy klub. Gdyby przeszedł do innego mówił by zapewne to samo o nowym klubie. Piłka to nie wolontariat:].
luqFCB - powiedz mi gdzie tu riposta w strone Realu ;>? Jakos będąc kibicem Królewskich nie widzę tu w jego wypowiedzi nic takiego. Wypowiedz dbra i stonowana. Podpisałbym się pod tym rękami i nogami. W szczególności w części wypowiedzi na temat Cristiano.
0
TominJo
KLAM_RM lecz swoje kompleksy na innej stronie i nie pisz kto czego ma sie tutaj uczyć.
Powiedz mi prosze, w której części mojej wypowiedzi lecze swoje kompleksy ? To juz druga Twoja wypowiedź w odniesieniu do moich słów gdzie sypiesz dziwnym, nie mającym podstaw stwierdzeniem.
mirq -
Mieli w wywiadzie powiedzieć: Wygramy tylko 1:0? Zremisujemy 0:0 ? Nie awansujemy ?
0
mirq -
piateczka :). Przypominać nie musisz jak skończyło się GD :) nie było to aż tak dawno, żebym nie pamietał ;)
TominJo -
Z Interem trochę dłużej pracował..:) w grupie przegrał ale wygrał w półfinale;]. Może w następnym GD wygra Real :>?
Nie widzę ani jednego zdania w mojej poprzedniej wypowiedzi, które mogło zasugerować, iż Mou jest moim jak to nazwałeś bożyszczem.
Inter miał farta zapewne, bo nie można mówić o niczym innym kiedy ktoś wygra z Barceloną:>?
Obiektywizmu troche. Pokory powinniście uczyć się od swoich piłkarzy :)
0
Baros1990
Można by rzec, że nie można dać nagrody komuś kto grał bez większego szału(jak na niego) do finału MŚ gdzie strzelił bramkę.
Czy też nie można dać komuś nagrody dlatego, że nie byl w finale LM, nie pociągnął swojej drużyny w MŚ.
Nie mówię, że miałby wygrać, jednak był kluczową postacią drużyny, która zdobyła LM oraz jednym z najlepszych graczy mundialu w RPA gdzie doszedł do finału. Dlatego też należała się Snejderowi ta trójka, jak psu zupa.
I dajcie spokój z tymi porównaniami z Xavim.
0
lukininho - troche szacunku powinieneś okazać innym klubom niz Barcelona. Nazywanie ''merda''(''mierda'') każdego kogo popadnie to błazenada i wieje tu fanatyzmem . Tylko dlatego, że nie są z Barcelony...:| Szacunek Interowi się należy zwłaszcza po wyeliminowaniu was z LM.
Iniesta nie. Messi nie. Z tej trójki jedynie Xavi ( kiedyś w końcu powinien)
Dla mnie jednak, Casillas powinien ją zdobyć. Za ratowanie tyłka Realowi i jego dziurawej obronie;). Na mistrzostwach mógłby Iniesta nie zdobyć bramki gdyby kto inny stał w hiszpańskiej bramce.Fakt puścił dziwne bramki z Milanem, jednakże przykładów świetnych interwencji, jak tych nie do wybronienia ( mecz z Sevilla strzał Perotiego bodajże). Jednak jako bramkarz nie ma szans poza tym w lm też długo nie pograł;]
0
sevs no nie tak równo cały rok grali.
Barca przegrała z Interem. Hiszpania z Argentyna i Portugalia dostała po 4.
Dla mnie Iniesta nie grał jakiegoś mega dobrego sezonu. na mundialu Villa się wyróżnił.
Snejder tamten rok naprawde znakomity. Czy to w Interze i finał Holandia głównie dzięki niemu miała. w tym sezonie to juz nie to samo, Mou odszedł dlatego słabiej.
Casillas powinien dostać złotą piłkę. Nie ważne czy Real grał słabo, lepiej czy jeszcze słabiej on zawsze gra dobrze.
0
Relacja była na samym początku postem o zamieszaniu na lotniskach itp. Później się przerodziła w relacje minutową z tego co widzę. Ja bym z przymrużeniem oka patrzył na tą cała sytuację oraz na tematy o Barcelonie na stronie Realu i odwrotnie.;) Faktem jest, że ze strony kibica Barcy może to wyglądać jako zaczepka, czy cokolwiek innego. I niektóre inf mogą być obraźliwe, jednakże troche poczucia humoru;).
Do sytuacji by nie doszło gdyby wyjechali szybciej pociągiem z Barcelony. Teraz nawet odpoczywać by mogli. Zły ruch ze strony zarządu moim zdaniem. Potem dziwne wypowiedzi tych z federacji.
0
Piąteczka :)
0
czehoo - Nie prowokowałem:) chamsko czy tam wulgarnie sie może do mnie odezwać ale niech nie liczy że tym mnie wyprowadzi z równowagi.
Nawet jeżeli z jednym czy z dwoma kibicami tutaj będę mógł normalnie pogadać to nie stanowią żadnej przeszkody inne wypowiedzi :)
0
Thieri21 - nie mam jakiegokolwiek powodu ażeby nie lubić kibiców Barcelony, czy jakiegokolwiek klubu innego niż Real.
0
Jak już mówiłem wcześniej wyrobią się ;). Osasuna będzie mogła powalczyć:]
jedrzejkowal
Naprawdę błysnąłeś tą wypowiedzią, to takie dorosłe.
Jeżeli ja nie piszę na tematy piłkarskie to cóż można powiedzieć o Twoich wypowiedziach? Czyli wyluzowany styl( jak wcześniej napisałeś) to jest napinanie z braku pokory ?
Cicho siedział nie będę, bo mam co do napisania. Z tematu zszedłeś Ty oraz Pyrzo ( innych nie wymieniam za mało mi pojechali :) )
Pyrzo
Nie traktuje kibiców tej samej druzyny jako swoich braci..:|
w regulaminie nie jest nic o tym napisane, ażeby fcbarca.com była wyłącznie dla kibiców Barcelony, oraz zakaz wstępu dla ''tych'' z Madrytu.
0
jedrzejkowal
Mam zostawić wylozowany styl żeby wypowiadać sie na rm.pl??
A tu mam sie spinać? wyzywać wszystkich? nie bądź smieszny.
Tak samo mnie obchodzi co sądzisz o moim wypowiadaniu się tutaj;)
Pewnie, możemy pogadać o poniedziałkowym meczu. O ''mentalnym walkowerze'' tylko o czym tu gadać jak Real nic nie grał...;>?
Mozna mowić o wspaniałej grze Barcelony ale nie wiem czy moge;>?
0
Pyrzo_Barca - Braci nie mam, mam za to dwie siostry jeżeli już o rodzinę pytasz. Wyczuwam w słowie pisanym przez Ciebie jakąś nutkę zdenerwowania, wkurzenia, czy też agresji.
Pytanie brzmi czemu? zakompleksiony wynikami swojego klubu nie możesz być, nie jestem chamski, nie obrażam Cię.
Dlatego też pytam dlaczego w taki sposób się wypowiadać nie mogę hmmm;>?