KAMIL FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Maków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdaje mi się czy nie?Jeśli awansuje to w 1/4 zagramy z Realem lub Liverpoolem??? :)
0
No i mamy Lyon,a Real Liverpool tak jak przewidywałem xD
0
Chelsea już odpadła xD zagra z Juve
0
Ja chciałbym najbardziej Inter,ale tak na prawdę to mi obojętnie.Choć najłatwiejszy wydaje się Lyon,ale najmniej chce,żebyśmy ich wylosowali.Bo znów nie będzie nam dane obejrzeć Barcy na TVP2.
Zaczynamy losowanie!!!
Inter-Barca,Real-Liverpool
0
Myślę,że tylko jedna pozycja jest niewiadomą.Sergio,Gudjohnsena,Keita,a może Hleb-sam nie wiem którego ja bym wystawił.
A reszta to:Valdes,Alves,Marquez,Puyol,Abidal,Toure,Xavi,Messi,Henry i Eto'o.
0
Xirrus
Czuj się,że Milan wygra w Turynie z Juve...Valencia też mi śmierdzi.
Jeszcze niecałe 32 godziny do meczu.
0
Mi jest obojętnie z kim.Ale najbardziej chciałbym Inter,a najmniej Chelsea.Ale jak będzie Arsenal lub Lyon i tak będzie spoko.
Dla Realu marzy mi się Manch Utd(ewentualnie Liverpool)ale z ich szczęściem pewnie wylosują Panathinaikos lub Porto.
0
Grochalinho-na różne
Z pierwszej 11 jestem bardzo zadowolony.Bardzo dobra na to spotkanie.
0
Rzadko się wypowiadam,ale teraz muszę.
Gdyby to była prawda byłbym w 7 niebie...Marze o tym grajku,tak jak marzyłem o D.Alvesie-i się spełniło.
Chciałbym jeszcze jednego grajka w Barcelonie,ale nie powiem kto to,ale całkiem możliwe,że zawita na Camp Nou :-)
0
Może mi ktoś powiedzieć co robi Samu na meczu Rennes-PSG? :-)
0
Mam nadzieję,że tuż po przerwie Gudi wejdzie za Keite,a Henry za Bojana
0
No Valdes01 poszalałeś :]
Do meczu 24 godziny i skład zna tylko Pep.No i mogę sie z Toba założyć,że nie wyjdziemy taką jedynastką :] bo Messi nie zagra.
0
Jeśli ktoś wie niech napisze w ilu oficjalnych meczach Valdes pozostał z czystym kontem.
Tak dla porównania bo Cech ma chyba 101 po dzisiejszym.
0
Podajcie tą strone soccera
0
nadachu
Musiałeś czytać to z godzine temu bo już wszedzie pozmieniali :)
Najlepsze było na onecie,że grali po kolana w wodzie,ale już zmienili na kostki :)
0
Zmieniliście już tabele :)
A miałem o to poprosić :)
Kibicuje Barcie już 14 lat,ale dziś cieszę sie jak dziecko :)
Tak trzymaj Nasza Dumo!!!
0
Jak miło będzie patrzyć na tabele ligi Hiszpańskiej :)
...Niech,żyje nowy Król :)
0
Tym razem nie Tchite lecz D.Albelda pomylił bramki :D
0
A jednak się myliłem 4-2 dla Racingu.Już po meczu.
0
vego999
E2 jest liderem razem z Villą,mają po 9 bramek.
M. Tchité dziś hatricka strzelił.Myślę,że mecz skończy się wynikiem 3-3
0
3-2 dla Racingu!!!Brawo,na bank mamy lidera.
0
Villa wysunąl się na prowadzenie w klasyfikacji strzelców,ale dzieli je z E2,który też ma 9 goli.
0
Kurcze,mecz Barcy na TVUPlayer mi nie chodził i musiałem na jakimś dziadostwie oglądac,gdzie się cały czas zacinało,a mecz Valencii oglądam i odbiera super.
Licze,że padnie remis w tym meczu,choć to nie ten Santander z zeszłego sezonu no i Valencia prezentuje się o niebo lepiej niż w zeszłym,no i grają w Valencii.Ale narazie po 23min to Racing prowadzi.
0
Na livescore pisze,że Xavi strzelił,ale powtórka pokazała,ze to był samobój.Szkoda
0
Nie widziałem bramki bo zacięło :( widziałem tylko z ilu metrow strzelił.No cóż,ważne,że prowadzą.Może będzie powtórka i mi nie zatnie.
0
Wreszcie,Bojan
0
A jednak gola nie ma
0
1-0 Sanchez
0
A tymczasem Wichniarek znowu strzela gola dla Arminii.
Lubię tego grajka,tylko jego imienia nie lubię :]
0
3link na rojadirecta.com działa