0

Zdaje mi się czy nie?Jeśli awansuje to w 1/4 zagramy z Realem lub Liverpoolem??? :)

0

No i mamy Lyon,a Real Liverpool tak jak przewidywałem xD

0

Chelsea już odpadła xD zagra z Juve

0

Ja chciałbym najbardziej Inter,ale tak na prawdę to mi obojętnie.Choć najłatwiejszy wydaje się Lyon,ale najmniej chce,żebyśmy ich wylosowali.Bo znów nie będzie nam dane obejrzeć Barcy na TVP2.

Zaczynamy losowanie!!!

Inter-Barca,Real-Liverpool

0

Myślę,że tylko jedna pozycja jest niewiadomą.Sergio,Gudjohnsena,Keita,a może Hleb-sam nie wiem którego ja bym wystawił.

A reszta to:Valdes,Alves,Marquez,Puyol,Abidal,Toure,Xavi,Messi,Henry i Eto'o.

0

Xirrus

Czuj się,że Milan wygra w Turynie z Juve...Valencia też mi śmierdzi.

Jeszcze niecałe 32 godziny do meczu.

0

Mi jest obojętnie z kim.Ale najbardziej chciałbym Inter,a najmniej Chelsea.Ale jak będzie Arsenal lub Lyon i tak będzie spoko.

Dla Realu marzy mi się Manch Utd(ewentualnie Liverpool)ale z ich szczęściem pewnie wylosują Panathinaikos lub Porto.

0

Grochalinho-na różne

Z pierwszej 11 jestem bardzo zadowolony.Bardzo dobra na to spotkanie.

0

Rzadko się wypowiadam,ale teraz muszę.

Gdyby to była prawda byłbym w 7 niebie...Marze o tym grajku,tak jak marzyłem o D.Alvesie-i się spełniło.

Chciałbym jeszcze jednego grajka w Barcelonie,ale nie powiem kto to,ale całkiem możliwe,że zawita na Camp Nou :-)

0

Może mi ktoś powiedzieć co robi Samu na meczu Rennes-PSG? :-)

0

Mam nadzieję,że tuż po przerwie Gudi wejdzie za Keite,a Henry za Bojana

0

No Valdes01 poszalałeś :]

Do meczu 24 godziny i skład zna tylko Pep.No i mogę sie z Toba założyć,że nie wyjdziemy taką jedynastką :] bo Messi nie zagra.

0

Jeśli ktoś wie niech napisze w ilu oficjalnych meczach Valdes pozostał z czystym kontem.

Tak dla porównania bo Cech ma chyba 101 po dzisiejszym.

0

Podajcie tą strone soccera

0

nadachu

Musiałeś czytać to z godzine temu bo już wszedzie pozmieniali :)

Najlepsze było na onecie,że grali po kolana w wodzie,ale już zmienili na kostki :)

0

Zmieniliście już tabele :)

A miałem o to poprosić :)

Kibicuje Barcie już 14 lat,ale dziś cieszę sie jak dziecko :)

Tak trzymaj Nasza Dumo!!!

0

Jak miło będzie patrzyć na tabele ligi Hiszpańskiej :)

...Niech,żyje nowy Król :)

0

Tym razem nie Tchite lecz D.Albelda pomylił bramki :D

0

A jednak się myliłem 4-2 dla Racingu.Już po meczu.

0

vego999

E2 jest liderem razem z Villą,mają po 9 bramek.

M. Tchité dziś hatricka strzelił.Myślę,że mecz skończy się wynikiem 3-3

0

3-2 dla Racingu!!!Brawo,na bank mamy lidera.

0

Villa wysunąl się na prowadzenie w klasyfikacji strzelców,ale dzieli je z E2,który też ma 9 goli.

0

Kurcze,mecz Barcy na TVUPlayer mi nie chodził i musiałem na jakimś dziadostwie oglądac,gdzie się cały czas zacinało,a mecz Valencii oglądam i odbiera super.

Licze,że padnie remis w tym meczu,choć to nie ten Santander z zeszłego sezonu no i Valencia prezentuje się o niebo lepiej niż w zeszłym,no i grają w Valencii.Ale narazie po 23min to Racing prowadzi.

0

Na livescore pisze,że Xavi strzelił,ale powtórka pokazała,ze to był samobój.Szkoda

0

Nie widziałem bramki bo zacięło :( widziałem tylko z ilu metrow strzelił.No cóż,ważne,że prowadzą.Może będzie powtórka i mi nie zatnie.

0

Wreszcie,Bojan

0

A jednak gola nie ma

0

1-0 Sanchez

0

A tymczasem Wichniarek znowu strzela gola dla Arminii.

Lubię tego grajka,tylko jego imienia nie lubię :]

0

3link na rojadirecta.com działa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?