O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4665
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A mi osobiście brakuje polotu Neymara !! Brakuje tego co robił na początku jak chciał pociągnąć sam. Boje się, że wypali to co potrafi najlepiej ! Ale miejmy nadzieje, że Messi będzie go wspierać z całą drużyną i wróci ten wielki kochany talent do wielkiej formy i zabawy z piłką jak to robił wcześniej ! :)

Zobacz wszystkie

0

A mi osobiście brakuje polotu Neymara !! Brakuje tego co robił na początku jak chciał pociągnąć sam. Boje się, że wypali to co potrafi najlepiej ! Ale miejmy nadzieje, że Messi będzie go wspierać z całą drużyną i wróci ten wielki kochany talent do wielkiej formy i zabawy z piłką jak to robił wcześniej ! :)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?