31 sierpnia 2008, 20:44
0
poczekajcie na 91 minute.. to sie przekonacie , a pozniej bedzie coraz gorzej a na koncu sioe beda lać!!!!!
31 sierpnia 2008, 20:41
leją sie na koncu jest 90 min jaka zwała!!!!!!!!!!!!!!
31 sierpnia 2008, 20:38
Jest gool ja mam transmisje prosto z ESpany o 10 min szybsza!!!
31 sierpnia 2008, 20:37
1
1-1 93 min...
Eto przewrotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 sierpnia 2008, 23:56
w przypadku 0-0 bedzie dogrywka i karne????//????
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
poczekajcie na 91 minute.. to sie przekonacie , a pozniej bedzie coraz gorzej a na koncu sioe beda lać!!!!!
0
leją sie na koncu jest 90 min jaka zwała!!!!!!!!!!!!!!
0
Jest gool ja mam transmisje prosto z ESpany o 10 min szybsza!!!
1
1-1 93 min...
1
Eto przewrotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Eto przewrotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
1-1 93 min...
0
leją sie na koncu jest 90 min jaka zwała!!!!!!!!!!!!!!
0
poczekajcie na 91 minute.. to sie przekonacie , a pozniej bedzie coraz gorzej a na koncu sioe beda lać!!!!!
0
w przypadku 0-0 bedzie dogrywka i karne????//????