O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Alba,Messi,Xavi,Iniesta
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 4911
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Oglądałem mecz BRA-ANG Neymar pod ogromną presją otworzenie najbardziej znanego stadionu na nowo, a lada chwila miał jechać podpisać kontrakt z Barceloną. Neymar zaprezentował się dobrze i wiem, że nie zawiedzie nas w ważnych spotkaniach. Nie wiem czemu ludzie mówicie, że Neymar to piłkarz YT i stoją przy nim i czekają co on zrobi? Patrzcie co się dzieję jak obrońca do niego chcę podejść od razu się to kończy "siatką" założoną w fantastyczny sposób, albo faulem na żółtą/czerwoną kartkę. Neymar to wspaniały drybler i zawodnik godny swojej ceny. #VeB!

0

Wygrałem zakład z kolegą który jest fanem Realu że jak Ronaldo strzelił 3 to Messi 4 lub więcej i się nie myliłem. Messi to jest najlepszy zawodnik na świecie i nic tego nie zmieni. Cieszy także powrót Pedro do strzelania bramek bo ten zawodnik mimo że gra dużo jest przy piłce podaje umie wejść poprostu czuje gre a Alexis w tym sezonie jest bezproduktywny i dużo udaje przynosząc nam wstyd. Chciałbym szczerze by odszedł Alexis od nas i my byśmy mieli pieniądze na Neymara. Pozdrawiam VeB!

0

Messi jest fantastyczny zarówno na boisku jak i poza nim. Nie mogę się nadziwić jak człowiek o takiej sławie i umiejętnościach może być tak skromny.Jestem pełen podziwu dla Messiego za to kim jest i jak się z tym obchodzi

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Visca
el
Barca by JordiAlbaOFC

0

Bardzo cieszy to że zawodnik z Barcy B gra w reprezentacji młodzieżowej swojego kraju, może nie długo być z niego świetny w przyszłości zawodnik.

Zobacz wszystkie

0

Wygrałem zakład z kolegą który jest fanem Realu że jak Ronaldo strzelił 3 to Messi 4 lub więcej i się nie myliłem. Messi to jest najlepszy zawodnik na świecie i nic tego nie zmieni. Cieszy także powrót Pedro do strzelania bramek bo ten zawodnik mimo że gra dużo jest przy piłce podaje umie wejść poprostu czuje gre a Alexis w tym sezonie jest bezproduktywny i dużo udaje przynosząc nam wstyd. Chciałbym szczerze by odszedł Alexis od nas i my byśmy mieli pieniądze na Neymara. Pozdrawiam VeB!

0

Bardzo cieszy to że zawodnik z Barcy B gra w reprezentacji młodzieżowej swojego kraju, może nie długo być z niego świetny w przyszłości zawodnik.

0

Messi jest fantastyczny zarówno na boisku jak i poza nim. Nie mogę się nadziwić jak człowiek o takiej sławie i umiejętnościach może być tak skromny.Jestem pełen podziwu dla Messiego za to kim jest i jak się z tym obchodzi

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Visca
el
Barca by JordiAlbaOFC

0

Oglądałem mecz BRA-ANG Neymar pod ogromną presją otworzenie najbardziej znanego stadionu na nowo, a lada chwila miał jechać podpisać kontrakt z Barceloną. Neymar zaprezentował się dobrze i wiem, że nie zawiedzie nas w ważnych spotkaniach. Nie wiem czemu ludzie mówicie, że Neymar to piłkarz YT i stoją przy nim i czekają co on zrobi? Patrzcie co się dzieję jak obrońca do niego chcę podejść od razu się to kończy "siatką" założoną w fantastyczny sposób, albo faulem na żółtą/czerwoną kartkę. Neymar to wspaniały drybler i zawodnik godny swojej ceny. #VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?