O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Messi, Neymar, Tello ,Ronaldinho,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 10

Komentarze

10

Messi słabo chami się nie podaje sam chce trafić bramkę słaby mecz dziś a Dembele grał nawet fajnie szkoda trochę tych nie dokładnych podań ale tak ok

0

leci na jakimś kanale na nc ten mecz ?

0

Witam wszystkich czy tata zostanie na dużej trenerem Barcy czy jest tylko jest zastępczym ??

0

Witam wszystkich czy tata zostanie na dużej trenerem barcy czy jest tylko do końca sezonu ??

0

Trzymajcie jutro kciuki za roniego w KMŚ gra jego zespól :))

Zobacz wszystkie

10

Messi słabo chami się nie podaje sam chce trafić bramkę słaby mecz dziś a Dembele grał nawet fajnie szkoda trochę tych nie dokładnych podań ale tak ok

0

moim zdaniem jak tak dalej będzie z Tito że nie będzie z drużyną to chciałbym żeby nowym trenerem został rejkard on ma charyzmę i dobrą motywacje kupi kilku piłkarzy i Barca nadal będzie najlepsza :)

0

Mam pytanie jak myśliciele jak nam pójdzie z Levante bo oni dobrze graja ??

0

Dla takich chwil warto czekać kocham ten klub i nie mogę się doczekać następnego sezonu Visca el Barca :)

0

I przechodzimy dalej :) bardzo dobrze zagrała Barca i czekamy na jutrzejszego przeciwnika obojętnie kto to będzie bo Chelsea jest w tym sezonie słaba a Benfica jest dobra ale nie tak dobra jak nasza Barca liczę na łatwe wejście do finału :) I bardzo się ciesze że tyle ludzi kibicuje Barcelonie :) Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy Visca el Barca!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?