Jl_Earek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
40
0
Ronaldo po dzisiejszym meczu: "Właśnie takie pokazują talent najlepszych zawodników na świecie, którzy robią różnice i będzie się nas pamiętać przez pokolenia. Moim celem jest zdobycie złotej piłki. Ten mecz mnie bardzo przybliżył. Rywale muszą dzisiaj powtórzyć mój dzisiejszy wyczyn, by dotrzymać kroku po FIFA Ballon d'Or" Fakt, wyczyn niesamowity, ale wydaje mi sie, że jeden mecz nie świadczy o zrównaniu się z Messim za wyczyny w poprzednim sezonie.
1
Zawieruszyles się tutaj białku? Czy ci filoetowa nie wczytuje się na telefonie? Ramos lepszy od Pique? Chyba w obcinaniu się we własnym polu karnym. Zepsuł wam sezon temu puchar króla, Hiszpanii zespół mistrzostwa świata w Brazylii (gonienie Robbena) ale dla hala dzieci Ramos będzie de best of
0
Ty Mario jesteś następnym rycerzukiem Bartomeu. Co wy biedaki zrobicie jak przyjdą chudsze lata? Bo takie na pewno będą. Jaki argument popierający Barto podacie? Ze Bartek ma lepszą opalenizne?
0
Ech...
1. FIFA ostrzegła wielokorotnie by uregulować te prawidłowości z młodzikami i Bartek z jego sztabem zrobili z tymi ostrzeżeniami NIC.
2. Bartomeu odpwiada w duzej części (może nie tak dużej jak Rossel, ale jednak) za Neymargate. Należał do zespołu Rossela i tam każdy dołożył kamyczek do tego szamba. Jesli twierdzisz, że o niczym nie wiedział w tym transferze to już nie ma dla Ciebie ratunku. Czemu Barto widząc co robił Rossel z transferem Neymara nie był wtedy "transparentny" (to jego ulubione słowo.
3. ...a Ty znowu o pieniądzach. Co mnie obchodzi marketing nike w sprzedaży koszulek, skoro tradycja (to co powinno być najwazniejsze) już została przerwana. Co mnei obchodzi, ze wrócą za rok, skoro dziedzictwo naszego klubu zostało wytarte pieniążkami.
0
A skąd wiesz ze z innym prezydentem nie byłoby triplette? Co więcej kiedyś juz wygralismy sixplette z innym prezydentem na stołku
0
Czyli chrzanić tradycje, czyli to co nas różniło od reszty, bo Razorek chce mieć gwiazdy za 100mln. Pomyliłeś kluby kolego. Widzisz, kiedyś Barca potrafiła funkcjonować bez reklam podczas gdy reszta klubów dostawali ogromne pieniądze za miejsca na koszulce i jakoś Barcelona sobie radziła i była zgodna ze swoim sumieniem
0
...a ja powiem tak gdyby nie Bartomeu nie byłoby bana transferowego, poziomych pasów, Neymargate itp
2
Zwolennicy Bartomeu z okresu wyborów teraz siedzą cicho bo im głupio, albo wypisują farmazony typu:.bez pieniędzy od Kataru nie byłoby trypletu. Pewnie tego nie pamietacie, bo wtedy nie kibicowaliscie jeszcze Barcelonie, ale Barca .juz zdobyła truplet bez wsparcia katarskich petrodolarow
0
Bartomeu zaczyna swoją ofensywę. Ten człowiek patrząc na Barcelone ma $.$ ma oczach
2
Wracając do tematu rankingu FIFA, to kto by pomyslał, że w pierwszej 10 znajdą się takie drużyny jak Wali, czy Rumunia, oraz, że Belgia bedzie na 2 miejscu. Albania też wysoko. Jak widać siły w europejskiej piłce się diametralnie zmieniają
0
Gdyby Walia wczoraj wygrała z Izraelem to skoczyliby na minimum 4 miejsce w rankingu FIFA
0
Niektórzy twierdzą, że na prawej obronie powinien grac Carvajal, a w środku Isco za Inieste w te bądź Silva. Nie oglądałem meczu, ale prawdę mówią Ci ludzie? Mi się wydaje ze Del Bosque dobry skład wystawił skoro podobno Silva ładnie asystował a Iniesta solidną gre przypieczetowal bramka z karnego, ale mogę sie mylić i może mają racje w końcu Isco to dobry grajek
116
Odegaard: "Przyszedłem do Realu dla pieniędzy"
0
"Ukraina ciśnie jak Niemcy wczoraj Polaków. Dobrze, że nie gramy z nimi w grupie bo walczyliby o pierwsze miejsce z Niemcami.", "Ukraina ciśnie jak Niemcy wczoraj Polaków. Dobrze, że nie gramy z nimi w grupie bo walczyliby o pierwsze miejsce z Niemcami.", "ale ta Ukraina gra piłe. Dziękujmy niebiosom, że na nich nie trafilismy. Ładnie by nas pocisnęli". Jesli widzisz tylko osoby piszące sam wynik meczu to proponuje zmienić soczewki na mocniejsze. Co do Słowacji to powiem tak, że można powiedzieć wyniki i gra naszej reprezentacji jest podobną niespodzianką,.
0
Widzę, ze każdy tutaj podjarany Ukrainą, która wygrywa 2:0 z europejską "potęgą" Białorusią. Rzeczywiście cała europa drży przed mocarną Ukrainą, która jak na razie zajmuje 3 miejsce w grupie z takimi mocarstwami jak Luksemburg, Macedonia, Białoruś, czy Słowacja. Grają też z Hiszpanią, która mimo, iż jest legendarną drużyną jednak to już nie ta Hiszpania co kiedyś