Jezior
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marca podala przed chwila ze nie zagra...
0
Podobno Higuain nie wyleczyl kontuzji i nie zagra...
0
Ma ktos moye kod na konto na justinie ? bo co chwile musze odswieyac :/
0
W Interze placza, ze za tak malo go oddali :) Wiec, mam nadzieje, ze bedziemy mieli z niego pozytek i szybko zaaklimatyzuje sie w zespole :) Umiejetnosci napewno ma :P
0
Nie wiem czemu znalazl sie tu Macheda, 2 mecze zagral i strzelil 2 bramki i wielkie odkrycie :P
0
Gdzies kolo 20 lat ma, raczej nie wiecej
0
Jak sie nie myle to Hiddink powiedzial, ze oni nie sa takimi frajerami jak Real i Barca nie przegraja, a moim zdaniem, sa jeszcze wiekszymi !! !! Prowadzic 1-0, grac z przewaga, a oni sie bronili zamiast atakowac i jakby strzelili 2 bramke to po meczu !! Teraz Real powinnien sie z nich smiac :P Ale cieszy awans !! !!
Tots units fem força !! !! !! Barca Barca Baaarca !! !! !!
0
Mam nadzieje, ze obejrzymy genialne widowisko :D :D :D
Visca el Barca !! !! !!
0
Ale dobrze, ze mamy tylu obronncow! Puyol, Pigue, Marquez czy Caceres moga grac na innych pozycjach! Dobrze, ze mamy duza rywalizacje o sklad :)
0
x_barca_x
Panu juz podziekujemy... Dobranoc !! !! !! Żal !! !! !!
VeB !! !! !!