0

Marca podala przed chwila ze nie zagra...

0

Podobno Higuain nie wyleczyl kontuzji i nie zagra...

0

Ma ktos moye kod na konto na justinie ? bo co chwile musze odswieyac :/

0

W Interze placza, ze za tak malo go oddali :) Wiec, mam nadzieje, ze bedziemy mieli z niego pozytek i szybko zaaklimatyzuje sie w zespole :) Umiejetnosci napewno ma :P

0

Nie wiem czemu znalazl sie tu Macheda, 2 mecze zagral i strzelil 2 bramki i wielkie odkrycie :P

0

Gdzies kolo 20 lat ma, raczej nie wiecej

0

Jak sie nie myle to Hiddink powiedzial, ze oni nie sa takimi frajerami jak Real i Barca nie przegraja, a moim zdaniem, sa jeszcze wiekszymi !! !! Prowadzic 1-0, grac z przewaga, a oni sie bronili zamiast atakowac i jakby strzelili 2 bramke to po meczu !! Teraz Real powinnien sie z nich smiac :P Ale cieszy awans !! !!

Tots units fem força !! !! !! Barca Barca Baaarca !! !! !!

0

Mam nadzieje, ze obejrzymy genialne widowisko :D :D :D

Visca el Barca !! !! !!

0

Ale dobrze, ze mamy tylu obronncow! Puyol, Pigue, Marquez czy Caceres moga grac na innych pozycjach! Dobrze, ze mamy duza rywalizacje o sklad :)

0

x_barca_x

Panu juz podziekujemy... Dobranoc !! !! !! Żal !! !! !!

VeB !! !! !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?