O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, koszykówka czy gry komputerowe.
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Eto'o
  • Ulubione zespoły Barcelona Milan
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 2515
  • Liczba komentarzy 233
  • Polecenia 229

Komentarze

3

Faktem jest, że w obecnych czasach takie filmiki to woda na młyn dla rosyjskich władz ALE nie dajmy się zwariować. Z tego co ostatnio wyczytałem aktualnie na świecie trwa +/- 27 konfliktów zbrojnych. To, że najbliżej nas (tj. Europy) toczy się wojna sprawia, że niektórzy do reszty postradali zmysły. Oczywiście tragedia na Ukrainie to akt bestialstwa, ale tak samo czują się ludzie w Sudanie, Afganistanie, Jemenie, Etopii itd. To, że garstka osób akurat rządzących lub chcących dojść do władzy jest tyranem nie znaczy że całe społeczeństwo tych Państw jest zepsute i musi z tego powodu cierpieć. Na pewno w Rosji są ludzie, którzy tak jak i my czy inni chceliby móc normalnie oglądać mecze i cieszyć się grą oraz zwycięstwami ulubionych klubów. Czy naprawdę przez to że Putin jest jaki jest musimy każdego Rosjanina czy Rosjankę traktować jak terrorystów? Mamy się zupełnie od nich odizolować mimo że nie są winni? Film był sierowany do fanów, którzy pewnie w Rosji są. Zresztą tak jak i w każdym z wyżej wymienionych krajów. Czy był on potrzebny w tej chwili po wysypie ostatnich afer? Nie koniecznie ale też nie możemy teraz kategoryzować ludzi przez to że kibicują Barcelonie czy innym klubom akurat z terytorium Rosji.

0

Nie powiem, to w jakich okolicznościach Nasz GOAT odchodził było przytłaczające i pełne smutku. Jednak uważam, że walczenie znów o jego podpis będzie równie smutne. Staramy się odmładzać zespół, grać zespołowo, polegać na indywidualnościach tylko gdy sytuacja wymaga. Messi raczej nie przyjdzie do Barcelony Xaviego grzać ławki z Albą. Będzie chciał grać. Jest magikiem, możliwe że już nigdy nie będzie nam dane oglądać kogoś równie utalentowanego na boiskach europy ale on już też jest emerytowanym magikiem. Czy pomoże drużynie? W jakimś aspekcie na pewno. Czy potrzebujemy jego pomocy? Być może. Natomiast czy za wszelką cenę? Absolutnie nie. Barcelona teraz mimo, że miewa zle momenty w LM i LE czy nawet w Lidze jest na dobrej drodze by odbudować zespół, który znów mógłby walczyć o 3????

0

Wyjsni ktoś dlaczego Alonso gra stopera a Araujo PO?

3

@mesulete jeśli to będzie drugi Milan to może nawet Ibra wróci xD

0

@MajkiYB z Raphinia to chyba ten sam szwindel co Couthinio. Sprzedany nam jako niebywały talent a okazuje się co innego

Zobacz wszystkie

31

Gomes out Denis in!

13

Czemu Grizzman musi tłumaczyć, niech wyjdzie Pique albo Lenglet niech się tłumacza ze 20 latek kręcił ich jak chciał

11

Ale przecież zawsze możesz przeczytać rano i będziesz miał poranny przegląd prasy :D

9

Liczę na solidny mecz i dużo goli.... No i może jakieś celne strzały z naszej strony

9

Szkoda Messiego i całej Argentyny bo mają tak dobrą ekipę utalentowanych młodych i doświadczonych starszych piłkarzy ale brak kogoś kto złożył z nich kolektyw i pokazał jaką są siłą kiedy będą grać razem a nie indywidualnie czy z szukaniem Messiego i czekaniem aż on odpali

Media

Sonda

Kto wygra finał EURO?