czy nikt tego w Barcelonie nie widzi, że jedyna pozycją jaka wymaga wzmocnienia to pozycja bramkarza. Valdes miał swoje 10minut i chwała mu za to ale przyszła pora żeby coś w tym zrobić!!
czy nikt tego w Barcelonie nie widzi, że jedyna pozycją jaka wymaga wzmocnienia to pozycja bramkarza. Valdes miał swoje 10minut i chwała mu za to ale przyszła pora żeby coś w tym zrobić!!
Komentarze
0
czy nikt tego w Barcelonie nie widzi, że jedyna pozycją jaka wymaga wzmocnienia to pozycja bramkarza. Valdes miał swoje 10minut i chwała mu za to ale przyszła pora żeby coś w tym zrobić!!
0
czy nikt tego w Barcelonie nie widzi, że jedyna pozycją jaka wymaga wzmocnienia to pozycja bramkarza. Valdes miał swoje 10minut i chwała mu za to ale przyszła pora żeby coś w tym zrobić!!