A tam jego mać. Powiem szczerze jestem wkur**** ale trzeba zachować racjonalizm umysłu. Błędy sędziowskie błędami, nie będe się nad nimi rozpisywać. Fakt faktem że Pep źle dobrał taktyke ... już nawet w pierwszym meczu taktyka byłą zła, i teraz to sie zemściło. O dzisiejszym składzie nie wspomne. Od dawna mam wrażenie że nasza kadra jest uboższa od drużyna z najwyższej półki. Jeżeli mamy walczyć o finał z Busquetsem i Keita w pierwszym składzie to samo mówi za siebie. Żaden z nich nawet nie jest solidnym zawodnikiem jaki powiniem grać jako zmiennik w Barcelonie.
Nie powiem sędziowanie ostanimi czasy jest "0" ale to ze nie umieliśmy strzelić bramki przez 90min to już tylko nasza wina.
mówisz o obiektywiźmie ... prosze bardzo mecz bodajże Real-Atletico wielki niby błąd sędziego liniowego że podyktował spalonego na bramce Raula... powtórka wykazała że raul o grubość ciała był na spalonym... wystarczy przyjżeć się lini pola karnego i odnieśc jąd o pozycji obrańców i wszystko jasne ... faul Ruda do interpretacji sedziego i ta bramka ruda fakt nie było spalonego ..... i co teraz oskarażasz wszystkich na tej jakże zacnej i powaznej stronie internetowej o brak obiektywizmu... prosze ja Ciebie nie śmieć w inertnecie albo jak chcesz śmiecić to u siebie na podórku a nie na cudzym trawniku.
Dajcie sobie luz z tą kasą ... jak zawodnicy są bezcenni to bezcenni ... po zo dyskutować na temat kwot odstępnych ... ta czwórka to monolit a jego to nawet największa siłą nie zniszczy.
Komentarze
0
Mecz jak koreańska rzeźnia :D
0
A tam jego mać. Powiem szczerze jestem wkur**** ale trzeba zachować racjonalizm umysłu. Błędy sędziowskie błędami, nie będe się nad nimi rozpisywać. Fakt faktem że Pep źle dobrał taktyke ... już nawet w pierwszym meczu taktyka byłą zła, i teraz to sie zemściło. O dzisiejszym składzie nie wspomne. Od dawna mam wrażenie że nasza kadra jest uboższa od drużyna z najwyższej półki. Jeżeli mamy walczyć o finał z Busquetsem i Keita w pierwszym składzie to samo mówi za siebie. Żaden z nich nawet nie jest solidnym zawodnikiem jaki powiniem grać jako zmiennik w Barcelonie.
Nie powiem sędziowanie ostanimi czasy jest "0" ale to ze nie umieliśmy strzelić bramki przez 90min to już tylko nasza wina.
0
Puyol to jest mój bohater... normalnie obronił więcej strzałów niż Valdes(obrona strzału kryski boska) .. zresztą wszyscy byli boscy nawet sergio :D
0
Zlatan jak to w Interze .. weźmie 2 obrońców na plecy jedna siatka druga siatka i lobik nad bramkarzem :D
0
I kolejna setka przeszła mu koło nosa... nadal sądzicie że jest aż taka wielka róznica w skuteczności?
0
Zakontraktuja go ... pepe swoje zrobi ;]
0
xavas
mówisz o obiektywiźmie ... prosze bardzo mecz bodajże Real-Atletico wielki niby błąd sędziego liniowego że podyktował spalonego na bramce Raula... powtórka wykazała że raul o grubość ciała był na spalonym... wystarczy przyjżeć się lini pola karnego i odnieśc jąd o pozycji obrańców i wszystko jasne ... faul Ruda do interpretacji sedziego i ta bramka ruda fakt nie było spalonego ..... i co teraz oskarażasz wszystkich na tej jakże zacnej i powaznej stronie internetowej o brak obiektywizmu... prosze ja Ciebie nie śmieć w inertnecie albo jak chcesz śmiecić to u siebie na podórku a nie na cudzym trawniku.
0
Dajcie sobie luz z tą kasą ... jak zawodnicy są bezcenni to bezcenni ... po zo dyskutować na temat kwot odstępnych ... ta czwórka to monolit a jego to nawet największa siłą nie zniszczy.
0
Jak tak dalej pójdzie to Arsenal będzie drugą Barceloną :D zart ;]
0
Iceman rzadzi .... ;] Taki joker...Wchodzi---> strzela---> schodzi> dostaje owacje :D .. wielki szacun dla niego ... niedecaniany a najlepszy.