0

wypozyczyc go na rok mozna bedzie wiecej gral chociaz a my bedziemy mieli eto i ville xD

0

chyba zdjecie nie do tego newsa;d

0

po co srna nam??

0

to awans mamy juz w kieszeni

0

mi tez zawiesza sie troche ale lepiej tak niz wogole

0

jaki ten kanal na cyfrze ??

0

ma ktos link bez ciaglych przecinek ?

0

Aguero lepszy 100 razy!!

0

To nie jest czat!

ostrzeżenie!

mod

0

Thierry Henry

0

Super autokar dla super druzyny!!!!

0

robokochambarce a gdzie sie doczytales takiego newsa??

0

drogba za stary

0

jaro88 przecierz ziencuka zagra z barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?