0

Rakieta sie zna z Modriciem ktory znowu trzyma z Benzemą a ten z kolei ma taśmy nawet na papieza

1

za 2010 to ja bym w ogole na ten mecz nie wyszedl xd

1

Nie strasz, tylko Real został na kuponie xd

1

ja gram na plu ;D

4

Puchary świata 4:2
Medale olimpijskie indywidualne 4:3
Medlae mistrzostw świata indywidualne 6:1
Zwyciestwa w turnieju czterech skoczni 1:2
Podia w Pucharze Świata też napewno Adam wygrywa.
Różnica jest tylko i wyłącznie taka że jak Kamil był w formie to zawsze wygrywał, a Adam i jego 4medale olimpijskie które tak naprawdę mogły być złote, ale coś nie zagrało, jak nie upadek Japończyk, to sędziowie. W Sapporo też w jednym ko kursie coś poszło nie tak, wystarczy powiedzieć że Adam w latach 2008-2011 wygrał tylko 1zawody pucharu świata a w międzyczasie zdobył 2medale olimpijskie i jeden mistrzostw świata.
No i to co napisałeś, gdyby nie było Adama to być może Kamila też by nie było, a napewno tacy ludzie jak np. Kubacki nie osiągnął by nawet połowę tego co osiągnął(jednak ileś tych punktów w Pucharze Świata naklepal)
Każdy drużynowy medal Polaków w ostatnich latach to w bardzo dużym zakresie medal Adama.
I jeszcze jedno, Adam gdy wygrywał to wygrywał z genialnymi skoczkami Austriacy Niemcy finowie
Kamil wygrywa z zawodnikami którzy mieli udany 1-2 sezony na światowym poziomie a potem trochę gorzej
Np Kraft, Prevc i inni czyli w sumie kto?

Dla mnie Polacy są najlepsi w 21 wieku łącznie 6pucharow świata, miejmy nadzieję że w tym sezonie będzie 7
Kamil jest genialnym skoczkiem ale przynajmniej w moich oczach do Adama mu jeszcze trochę brakuje, ale ciężko powiedzieć co będzie np za 4lata

0

Stał na lini zamiast wyjsc i ją wypiąstkować no ale coz bylo minelo,juz nie raz nam tylek ratowal w tym sezonie i pewnie uratuje jeszcze nie raz

0

Piłka zagrana w piątke, na moje powinna byc zlapana przez Matsa

0

O to widze moje strony, ja dzis nie moglem sie rozdwoic i nie moglem byc na 1 polowie wiec dalem bilet qumplowi :D

0

CIty wygralo
Borusia wygrala
Vive vs Barca powyzek 58,5 bramki (praktycznie pewne zostalo 20min a jest juz 50goli)
Zostala Barca na kuponie
DO BOJU CHLOPAKI

0

Jakby ktoś chciał kupić eq w metin2.pl na serwerze etolin to zapraszam na pw
kończę gre dość mocny WP powyżej 110lvl i mam dużo itemkow na sell jakby ktoś chciał to zapraszam.
Tylko płatność w yangach, PLN mnie nie interesują

0

A nie wiesz jaki jest na niego kurs? Bo to taki pewniak trochę

0

W sumie jutro dopiero bede pisal na czysto wiec przemysle to, ja ogolnie pamietam ze ogladajac pierwsze sezony nie lubilem tyriona, bo wydawal mi sie zly, moze to wszystko przez to ze byl oskarzany o cos czego nie zrobil. Dzieki wszystkim za odpowiedzi postaram sie cos napisac sensownego, jak bedzie czym to sie pochwale wynikiem xd

0

Głupia sprawa moze ktos bedzie w stanie mi pomoc.
Ogladalem wszystkie odcinki i sezony Gry o Tron, na jutro musze napisac na polski rozprawke ktora juz prawie skonczylem (zostal 1 akapit jeden dowolny tekst kultury). Rozprawka nosi temat ,,czy czlowiek jest z natury dobry czy zly?''
Mam plan zeby udowodnic ze Tyrion Lanister byl zły a potem stał sie dobry tylko w sumie nie pamietam juz co on takiego złego robil w pierwszych sezonach Gry o Tron.
Byłby ktos w stanie mi pomoc?
Z góry dzięki i milego wieczorku wszystkim :)

2

Ja swojemu (2tyg temu miał pierwsze urodzinki) kupiłem zestaw takich klocków tak jakby z gumy że sobie krzywdy nie zrobił i mega się tym bawi

9

Komentatorzy cisną po Dembele la rambla widze tez, a mi sie podoba jego gra. Straty? tak ale z drugiej strony to co on ma robic z pilka np wtedy gdy nie dostrzegl Roberto i jak juz przyjol? jedyne co pozostaje to drybling, ale przy takim zawodniku jest chociaz szansa ze mu sie to uda.

Widac ze sie stara, cofa do defensywy, czasem idzie sam na 2-3 rywali i wtedy sa te straty, ale warto zauwazyc ze gdyby nie poszedl sam do przodu w drybling to akcja do tylu i zaczynamy wszystko od nowa

1

Ja zauważyłem że od zawsze kupuje plecaki Nike, zazwyczaj idę do go-sportu i tam są plecaki każdej marki, i zawsze jakoś najbardziej podoba mi się plecak z Nike.

0

Konkretnie to chodziło mi o ostatni akapit

1

Ja to mowie serio to by moglo byc naprawde ciekawe, moim zdaniem sprawdzil by sie

2

Madrego to az milo posluchac (poczytac)

0

Wenger

6

Mi tacy ludzie w ogole nie przeszkadzaja, malo mnie obchodzi co i z kim robią wieczorami, ale jezeli tacy ludzie chca miec dzieci itd to tutaj juz widze problem

2

Sklad 2007/2008 (Rajkard) a 2008/2009 to praktycznie ten sam sklad (ten rajkarda nawet lepszy) roznica jest taka ze 2007/08 robilismy realowi szpaler a rok pozniej zdobylismy sekstet.
Poza tym nie chodzi o trofea ktore wygralismy w tamtych czasach bo rownie dobrze mozna by powiedziec ze to ostatni real jest najlepszy no bo wygral 4/5 ligi mistrzow
Chodzi o styl w jakim potrafilismy poslugiwac sie pilka, styl charakterystyczny dla druzyn guardioli, to nie jest tak ze tylko z Barcą potrafil grac w takim stylu. Bayern teraz City to wyglada bardzo bardzo podobnie a to dlatego tamta Barca jest lepsza od tych druzyn ze wlasnie byli lepsi wykonawcy, ale oni sami by do niczego nie doszli, bo to Guardiola ich potrafil tak poukladac i nikt inny nie zrobil by tego w taki sposob, dlatego umniejszanie Pepowi jest po prostu glupstwem

0

Chodzi o to ze mozna rejestrowac zawodnikow, ale zeby kupic z innego klubu to i tak trzeba poczekac do stycznia xd
Przykladowo mamy zgloszony sklad na lige mistrzow dokladnie ilus tam pilkarzy (jakis tam limit jest) i sklad jest zatwierdzony i w trakcie sezonu NIE WOLNO GO ZMIENIAC chyba ze zostawilo sie jakies wolne miejsce tak jakby w tej calej kadrze
Ale jezeli ktos ma jakas tam dluga kontuzje to w miejsce tego zawodnika mozna zglosic nowego, tylko ze najpierw trzeba go miec a okienko jest otwarte dopiero w styczniu.
Mi sie kojarzy ze jakos tak to dziala

0

Mam pytanko odnosnie fify 19 i rzutow karnych
Jakies sprawdzone sposoby na strzal messim? rozbieg x krokow w tyl x krokow w bok i strzal w którąs ze stron przy uzyciu 50% sily?
Tego typu podpowiedzi bym oczekiwal, poniewaz jak ja laduje karne to 90% konczy sie na slupku

3

Komputer czy latop? jezeli lapek to polecam oddac do jakiegos seriwsu do czyszczenia, wymienili mi pasty super go w srodku wyczyscili i czuje sie jakbym sie przesiadl z hondy civiv na audi a4
Jezeli chodzi o kompa to nie ogarniam troche bo od jakis 10lat kompa nie mam, ale moze jakies podobne czyszczenie potrzebne?
Ewentualnie moze byc uszkodzony dysk i dlatego troche wolniej wszystko dziala

3

Z innej beczki,
,,wincyj wychowankow w teamie nie jakies najemniki kupowac za dziesiatki milionow''
5min pozniej
,,Roberto na PO to dramat tylko semedo''

58

No to Lewy lawa xd

3

Tomek sam mówił że nikt nie chciał z nim walczyć w mniejszych kategoriach, bił tam każdego praktycznie bez żadnej porażki (jedna ze załamanym nosem jeszcze na treningu przed walką potem rewanż i zwycięstwo). Pozatym różnica między kategoria junior ciężka czy pół ciężka a waga ciężka pod względem finansowym była ogromna.
Tomek nigdy nie był naturalnym ciężkim ale miał i w tej kategorii naprawdę fajne walki, do końca wierzył że mógł jeszcze walczyć o pas.
Najważniejsza walka jego kariery z Vitalijem w 2011roki bodajże, przyszła najprawdopodobniej już trochę za późno (dlatego nie spodziewał się że organizm zareaguje tak a nie inaczej po przylocie do Polski z USA bo do tej pory nie miał takich problemów, i wyszedł na najważniejsza walkę życia wymiotujac przez cały dzień.

Nie pamiętam czasów Gołoty bo jestem zbyt młody ale pamiętam jak za małego lebka wstawalem żeby obejrzeć walkę.
Dla mnie najważniejsze że Tomek jest zadowolony ze swojej kariery, jak sam mówił do samego końca wierzył że będzie miał jeszcze szansę poboksowac o pas.
Szkoda że jego kariera w wadze ciężkiej zbiegła się z dominacja braci Kliczko, kto wie może wyglądało by to inaczej.

1

Zastopuj sobie mecz w momencie kiedy alba ma pilke i robi to podanie/wrzutke. I w tym momencie powiedz mi gdzie ty bys zagral by mial to sens? W polu karnym zazwyczaj jest 2-3 zawodnikow barcy i okolo 7 albo i wiecej rywali, niestety wstrzelenie na sile po ziemi bylo chyba jedyną opcja

0

Tez masz tak ze masz jakies dziwne opoznienie 30min? na lapku tak mam a na telefonie w ogole mecz nie chce ruszyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?