22 kwietnia 2009, 22:24
0
BAN! nieznajomość regulaminu mod
18 kwietnia 2009, 22:48
Szkoda ;] Nie Wykorzystanych Sytuacji ;] No Ale 1 : 0 Jest I Bramka MeSsiego :D i Oczywiście 3 Punkty ;D Visca ! El Barca !!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
nieznajomość regulaminu
mod
0
Szkoda ;] Nie Wykorzystanych Sytuacji ;]
No Ale 1 : 0 Jest I Bramka MeSsiego :D
i Oczywiście 3 Punkty ;D
Visca ! El Barca !!!
0
BAN!
nieznajomość regulaminu
mod
0
Szkoda ;] Nie Wykorzystanych Sytuacji ;]
No Ale 1 : 0 Jest I Bramka MeSsiego :D
i Oczywiście 3 Punkty ;D
Visca ! El Barca !!!