Jagang
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
io io... nieracjonalna wypowiedz :P a nawet jesli bedzie tak jak mowisz to po co ten artykol. To tak jakbysmy powiedzieli ze Kuszczak czy Dudek sa super bo wygrali LM.
0
Bosque mowi to co musi, jest profesjonalista. Wystarczy wyczytac pomiedzy wierszami...
Valdes na mundial ? slaby zart, jezeli nie osmieszenie kibicow barcy, apropo Reiny to widzialbym go (kolejnego wychowanka) w bramce barcy gdyz przewyzsza Valdesa o klase jezeli nie dwie.
Pedro - ile on zagral meczy ? w porywach 12 - czy 14 nie pamietam. I juz ze wygryzie Torresa ? czy Ville ? lubie barce, ale lubie tez logike wiec cynicznie sie zasmieje ha ha ha ha ! :D
Czekam na racjonalne wypowiedzi