Nie wiem Sławek czy 99 to rocznik,ja od tego roku kibicuję Barcelonie,ale dużo racji jest w tym 'parę dni później',parę piłkarzy jest do sprzedania,a jak zespół prowadzony przez Enrique w takim momencie z Malagą 0:2 przegrywa,to niech lepiej odejdzie faktycznie.
Po prostu głupi im przyznać,że przepłacili za niego :P Dziś Messi był w pomocy,a wyobraź sobie,że byłby z prawej jak zawsze,to kto by grał do przodu ,podania słał,nie wierzysz chyba,że Gomes.
Nie jestem przekonany coś.Zawsze gra na stojąco praktycznie,rozgrywa tj.podaje do tyły,głupie straty.Z tymi podaniami to może faktycznie jest problem w głowie,ale reszta...Ja rozumiem,że może piłkarzowi nie iść(jak Neymarowi dziś choćby) ale musi się starać,gryźć trawę!Tym bardziej,że to nie był eksperyment typu 'kupmy' młodego pomocnika za 5mln,może odpali',bo tak jest z D.Suarezem,tylko że przeszedł za 35mln z Valencii a nie Bate Borysów i taki piłkarz no to musi mieć jakość od razu.
Haha,są dwie strony medalu 1,fajnie że strzelił,może część hajsu za niego odzyskamy,wartość może coś wzrosła 2 fajnie jakby nie trafił tej patelni,bo byłaby jeszcze większa beka z niego na forum i w ogóle :D
Średni dla oka?Ja właśnie taką Barcę bym chciał oglądać - aktywną,z wysokim pressingiem,wieloma doskonałymi sytuacjami bramkowymi,jedyne co do poprawy to wiadomo-skuteczność :)
No i trzeba by mocno uważać na kontry,pomoc musiałaby wspierać obronę,ale akurat Rakitic do niedawna dobrze to robił.Tylko prawa flanka to niewiadoma.
Jakie oni dziś nietrafne decyzje podejmują to nie mam pytań :P Rafinha mógł spokojnie podejść pod bramkę,albo jak to zwykle robi,przełożyć na lewą i wtedy huknąć.
0
Dobra ziom,może to i lepiej...Polecam sobie AceStream zainstalować bo to był link do wklejenia w Ace Playerze,tam będziesz miał mecze dobre jakości,
0
Nie wiem Sławek czy 99 to rocznik,ja od tego roku kibicuję Barcelonie,ale dużo racji jest w tym 'parę dni później',parę piłkarzy jest do sprzedania,a jak zespół prowadzony przez Enrique w takim momencie z Malagą 0:2 przegrywa,to niech lepiej odejdzie faktycznie.
1
U mnie pani w całodobowym wykazuje większy entuzjazm i chęć do życia/gry.
0
acestream://9b67f6041e3ff9c71484bfd53a102817889b1804
1
wez sie ogarnij,bylo 1 na 1,raczej bramkarze to na farcie takie akcje bronia,nie wiadomo w ktory rog napastnik uderzy,a bramka ma ponad 7m...
0
No chyba Arda wydaje się najlepszym wyborem,nieźle się spisywał na tej pozycji.
0
Mimo wszystko mega posucha jest jeśli chodzi o napastników z Hiszpanii,Pedritto na 9 :P Mecz był dobry,ale to się może kiedyś odbić.
0
Nie będzie to dobre ustawienie,bo Juventus to dużo lepszy zespół i po prostu musimy mieć 4 obrońców.2 mecz to co innego,zależy od wyniku w Turynie :)
0
Ja też średnio wierzę w Gomesa,ale co do Paco-tj typowa 9,zmiennik Suareza,nie liczyłeś chyba,że wejdzie na PS :D
1
Po prostu głupi im przyznać,że przepłacili za niego :P Dziś Messi był w pomocy,a wyobraź sobie,że byłby z prawej jak zawsze,to kto by grał do przodu ,podania słał,nie wierzysz chyba,że Gomes.
0
Oho,widzę już następcę Lucho :P
0
Nie jestem przekonany coś.Zawsze gra na stojąco praktycznie,rozgrywa tj.podaje do tyły,głupie straty.Z tymi podaniami to może faktycznie jest problem w głowie,ale reszta...Ja rozumiem,że może piłkarzowi nie iść(jak Neymarowi dziś choćby) ale musi się starać,gryźć trawę!Tym bardziej,że to nie był eksperyment typu 'kupmy' młodego pomocnika za 5mln,może odpali',bo tak jest z D.Suarezem,tylko że przeszedł za 35mln z Valencii a nie Bate Borysów i taki piłkarz no to musi mieć jakość od razu.
2
Niby tak,ale w rzeczywistości liczy się jak Barca daleko zajdzie w LM.
0
Tak samo było z S.Roberto,że bariera była w głowie.Tylko moim zdaniem patrząc na profil zawodnika,jest on po prostu niepotrzebny zespołowi.
0
Naprawdę wątpię,że on 'odpali',zresztą patrząc na jego motorykę itd. uważam,że jest po prostu Barcelonie niepotrzebny...
3
Nie wiem czy trollujesz czy oglądałeś inny mecz.
3
Akurat odejście Gomesa byłoby dobre dla zespołu,ta bramka nic nie zmienia :)
0
Haha,są dwie strony medalu 1,fajnie że strzelił,może część hajsu za niego odzyskamy,wartość może coś wzrosła 2 fajnie jakby nie trafił tej patelni,bo byłaby jeszcze większa beka z niego na forum i w ogóle :D
0
35 ponoć,ale tak ogólnie to tbas ma rację,coś fajnie by było z niego odzyskać...
1
Średni dla oka?Ja właśnie taką Barcę bym chciał oglądać - aktywną,z wysokim pressingiem,wieloma doskonałymi sytuacjami bramkowymi,jedyne co do poprawy to wiadomo-skuteczność :)
No i trzeba by mocno uważać na kontry,pomoc musiałaby wspierać obronę,ale akurat Rakitic do niedawna dobrze to robił.Tylko prawa flanka to niewiadoma.
0
Tylko celownik nienastawiony.Busquets przeplata tragiczne zagrania z niesamowitymi,Gomes strzelił to może da się go sprzedać z niedużą stratą :)
1
Gdzie Neymar nie może tam Gomesa pośle :P To była patelnia 10000% ale akurat Andre mógł nie trafić tego,tym bardziej że z prawej strzelał.
3
Czemu Enrique nie powie im,"jak macie okazję to strzelajcie a nie szukajcie MSN..."
0
Fatum nad Neymarem ciąży :(
0
WTF GOMES NA SRZYDLE?!!! xD
0
Daj Boże,b tyle marnują,że szok :o
0
Może za Busquetsa jednak,ja bym już z dwojga złego to wolał.
1
Jakie oni dziś nietrafne decyzje podejmują to nie mam pytań :P Rafinha mógł spokojnie podejść pod bramkę,albo jak to zwykle robi,przełożyć na lewą i wtedy huknąć.
0
Myślę,że strzelał,jakby lżej podał byłaby brama,za to Rakitic podawał zamiast strzelać,śmiesznie :P
0
No dramat w takim momencie podawać,tym bardziej że dysponuje dobrym uderzeniem...Ta jego asekuracyjna gra,niebranie odpowiedzialności jest wkurzające.