Śmiesznie,że jedziesz po truskach" i wrzucasz wywiad z Grandmaster Flashem,że wyjaśnia "takich jak Ty"xDDD Tak,rap to mieszanka gatunków muzycznych,ale gówno też jest mieszalne
Przy meczach z Chelsea nie liczył się nigdy styl,to pojęcie jest im obce.Mecz z Eibarem był bardzo słaby,otwarcie to sobie powiedzmy.Ja nie chcę,żeby Barca grała jak Atletico,super że gra w obronie jest in plus,ale póki co pomoc od kilku lat nie domaga i to właśnie przez to Barcelona traci głównie swoją tożsamość,liczę na Coutinho :)
Pressing: Wiemy, że rywale będą mocno na nas naciskać. Każdy mecz jest inny i czeka nas zupełnie co innego niż w pojedynku z Eibarem."
To jak to w końcu jest Ivan,bo pod tym względem wychodzi na to,że jednak podobny.
Dobrze mówisz,wejście Dembele uzależnione będzie od wyniku,jak będziemy wygrywać to może nie wejść w ogóle albo w końcówce,a jak będzie np remis bramkowy iChelsea ruszy nieco do przodu to wtedy Ousmane powinien wejść wcześniej :)
Nie wiem co go ciśniecie,trochę prawdy w tym jest,nie wierzę że te mecze to specjalnie jakaś 'zasłona dymna' przed Chelsea.Oczywiście zepną się bardziej i może być super :) Mnie się wydaje że wyjdzie Gomes i wszyscy będą czekać czy Messi coś zrobi i jak się gra ułoży.Później Paulinho za Gomesa i później Dembele.
Też uważałem to za zły pomysł,ale lepiej niech zagra od początku a potem Paulinho wejdzie(bo lepiej z ławki),bo tak to jakie zmiany przeprowadzi Valverde?Przypuszczam,że Dembele w trakcie i co dalej?
Szkoda,że redakcja nie wrzuca żadnego info o ważnych meczach koszykarzy FCB,bo bym chętnie obejrzał a tak tylko ASG(tak,jest to lekka sugestia na przyszłość :)
0
Śmiesznie,że jedziesz po truskach" i wrzucasz wywiad z Grandmaster Flashem,że wyjaśnia "takich jak Ty"xDDD Tak,rap to mieszanka gatunków muzycznych,ale gówno też jest mieszalne
0
Szkoda,właśnie takie DOuglasa na PO wczoraj brakowało
0
No Dembele do wykartkowania przeciwnika to tak średnio się nadaje...
0
Będzie ciężko w środku...Pomoc musi dać z siebie 110%!!!
1
Szczerze mówiąc to jakby Messi był w tym skuteczniejszy to też by gdzieś około 100 bramek miał :)
1
Cesc:Wątpię w to,że kibice na Stamford będą gwizdać na Iniestę
katall_96:Już nie mogę się doczekać pierwszego gwizdka xDD
0
Przy meczach z Chelsea nie liczył się nigdy styl,to pojęcie jest im obce.Mecz z Eibarem był bardzo słaby,otwarcie to sobie powiedzmy.Ja nie chcę,żeby Barca grała jak Atletico,super że gra w obronie jest in plus,ale póki co pomoc od kilku lat nie domaga i to właśnie przez to Barcelona traci głównie swoją tożsamość,liczę na Coutinho :)
0
Już od dawna Messi musiał brać ciężar na siebie,Neymar go nieco odciążył,przydałoby się jakby teraz kto inny też trochę to robił.
0
Pressing: Wiemy, że rywale będą mocno na nas naciskać. Każdy mecz jest inny i czeka nas zupełnie co innego niż w pojedynku z Eibarem."
To jak to w końcu jest Ivan,bo pod tym względem wychodzi na to,że jednak podobny.
0
Dobrze mówisz,wejście Dembele uzależnione będzie od wyniku,jak będziemy wygrywać to może nie wejść w ogóle albo w końcówce,a jak będzie np remis bramkowy iChelsea ruszy nieco do przodu to wtedy Ousmane powinien wejść wcześniej :)
0
Mnie się wydaje,że Chelsea się zamuruje jak zaczniemy atakować,przede wszystkim to oni zaczną cisnąć na początku,tak myślę.
0
Nie wiem co go ciśniecie,trochę prawdy w tym jest,nie wierzę że te mecze to specjalnie jakaś 'zasłona dymna' przed Chelsea.Oczywiście zepną się bardziej i może być super :) Mnie się wydaje że wyjdzie Gomes i wszyscy będą czekać czy Messi coś zrobi i jak się gra ułoży.Później Paulinho za Gomesa i później Dembele.
0
Jakby to był sprawdzian no to tylko na zaliczenie,więc może 2+
0
Teraz biedny Messi będzie go musiał podwozić,albo komunikacja :(
0
0
A Paulinho w jakim jest rytmie meczowym?To jedyna realna alternatywa,więc może niech wejdzie a Paulina z ławki
0
Ronaldo znakomity piłkarz,ale jako idol chyba średnio-jak on wygląda teraz xDD
0
Zainstaluj sobie Acestream i na stronie rojadirecta.me masz codziennie wszystkie streamy w dobrej jakości,piłkarskie i nie tylko :)
0
Też uważałem to za zły pomysł,ale lepiej niech zagra od początku a potem Paulinho wejdzie(bo lepiej z ławki),bo tak to jakie zmiany przeprowadzi Valverde?Przypuszczam,że Dembele w trakcie i co dalej?
0
FC1899Barca dobrze napisał,on zresztą chyba grał w jakimś meczu Legends Barcy :)
0
Racja,przed Małyszem tylko Fortuna zrobił super skok,a potem tylko wyskoki xP
0
Jak tak patrzyłem na bilety w SZN to ludzie brali w 1 rzędach dużo,nie rozumiem co ich motywowało,żeby MECZ oglądać tak blisko
0
Ja chcę,podziel się xD
0
Kończy po dużym turnieju jak to zwykle zawodnicy.Ma 32 lata,może uznał że już nie da tyle co by chciał reprze i powinien
0
Szkoda,że redakcja nie wrzuca żadnego info o ważnych meczach koszykarzy FCB,bo bym chętnie obejrzał a tak tylko ASG(tak,jest to lekka sugestia na przyszłość :)
0
powiedział po meczu Marc Bartra
0
I co z tego jak będą grać jako obrońca LM xddd
0
A czemu za remisem,jak narazie to zwycięstwo białcyh byłoby korzystniejsze.
0
Nie wiem czego się spodziewaliście po meczu tym,jak juz to prędzej za tydzień z Sevilla Atleti wtopi
0
Powiem Ci jaka jest przyczyna-nie chciało się nikomu zjeżdżać z wyjściowej 5 :)