Bardzo dziwnie się czyta jak kibice Barcelony lamentują, że kibice Realu narzekają na sędziego. Zazwyczaj na koniec sezonu wychodzi na to, że sędziowie mylili się po równo na korzyść Barcelony i Realu. W meczach bezpośrednich też zazwyczaj jest tak, że sędzia da jednym, ale także i jakiś prezent podaruje drugim. Ja osobiście nie pamiętam klasyku, w którym sędzia pomagałby tylko jednej drużynie. A ta drużyna i tak ten klasyk dość pewnie przegrała :P
Protesty są głównie przeciwko sędziom w całej LL, bo przecież wiadomo na jakim poziomie wykonują swoją pracę.
Zadziwiające jak sympatycy Barcelony uaktywniają się po błędach sędziego na korzyść Realu, a gdy Barcelona dostanie sędziowski prezent to zazwyczaj temat jest tu omijany bądź przemilczany. Koniec końców na finiszu LL i tak suma błędów będzie wyrównana i wszyscy o tym dokładnie wiedzą. Tylko jak Real pierwszy w sezonie skorzystał z pomocy to trzeba ten temat wyczerpać do końca...
Jestem na Waszej stronie zarejestrowany od niedawna. Naprawde podziwiam tutejszych moderatorow bo robia doskonala prace. Jest tu tez wielu uzytkownikow nastawionych na dyskusje a nie na wyzwiska. Przeczytalem tu mnostwo trafionych artykulow. Ten natomiast to za przeproszeniem istne pierdolamento. Doprawdy nie wiem czy ma to sluzyc. Zarowno kibice Barcy jak o Realu odwiedzaja strony rywala. Takie slabiutkie merytorycznie pisemko prowadzi tylko i wylacznie do niepotrzebnej napinki. Co autor chce tym pokazac? Prawdziwy sezon sie jeszcze nie zaczal. Ja postrzegam ten artykul jako probe wytlumaczenia ewentualnej kleski Barcelony.
Porownanie Realu z Barcelona w kwestiach ekonomicznych jest zupelnie chorym pomyslem. Real kontraktujac gwiazdy zapisuje sobie prawo w kontrakcie do praw wizerunkowych. Barcelona tego nie robi. Oba kluby maja rozne osoby w zarzadach, nastawione na zupelnie inne cele. Takze przed nastepnym tego typu artykulem prosze sie zastanowic. Wszak okno transferowe konczy sie z koncem sierpnia.
PS.Uprzedzam popularne ostatnio zapytania. Nie mam zadnego bolu tylniej czesci ciala :) Pozdrawiam prawdziwych Cule
Jak Barca pyknela Bilbao to bylo tutaj wielkie zadowolenie ze wygrali z silna ekipa. Jak Real rozjechal Athletic to znaczy ze Baskowie to ogorki. Taka logika...
1. Rafa Guerrero: 85 minuta. Isco trafił w piłkę i nie powinien zobaczyć drugiej żółtej kartki
2. Rafa Guerrero: 50 minuta. Weligton fauluje Bale'a w polu karnym. Penalti claro.
3. Rafa Guerrero: W 10 minucie Sergio Sánchez wyraźnie przetrzymywał Cristiano za koszulkę w polu karnym. Rzut karny.
4. Rafa Guerrero: 27 minuta. Ramos trzyma delikatnie Weligtona za koszulkę. Sergio wygrywa pozycję i nie ma powodu do podyktowania jedenastki.
Komentarze
1
W jaki sposób Barcelona poszła na rękę PSG?
1
Bardzo dziwnie się czyta jak kibice Barcelony lamentują, że kibice Realu narzekają na sędziego. Zazwyczaj na koniec sezonu wychodzi na to, że sędziowie mylili się po równo na korzyść Barcelony i Realu. W meczach bezpośrednich też zazwyczaj jest tak, że sędzia da jednym, ale także i jakiś prezent podaruje drugim. Ja osobiście nie pamiętam klasyku, w którym sędzia pomagałby tylko jednej drużynie. A ta drużyna i tak ten klasyk dość pewnie przegrała :P
Protesty są głównie przeciwko sędziom w całej LL, bo przecież wiadomo na jakim poziomie wykonują swoją pracę.
5
Po tym co zobaczyliśmy w niedzielę to bardziej bym tą Ligę Europy potencjalnie Barcelonie przypisywał :)
2
Panie Stopa nie omieszkam wymienić się poglądami po następnym błędzie sędziowskim na korzyść jednej z 2 wielkich firm LL. Pozdrawiam :)
0
Zadziwiające jak sympatycy Barcelony uaktywniają się po błędach sędziego na korzyść Realu, a gdy Barcelona dostanie sędziowski prezent to zazwyczaj temat jest tu omijany bądź przemilczany. Koniec końców na finiszu LL i tak suma błędów będzie wyrównana i wszyscy o tym dokładnie wiedzą. Tylko jak Real pierwszy w sezonie skorzystał z pomocy to trzeba ten temat wyczerpać do końca...
15
Natomiast wielce sprawiedliwe jest MD ktore napisalo ze Real wygral szczesliwie :)
12
Jestem na Waszej stronie zarejestrowany od niedawna. Naprawde podziwiam tutejszych moderatorow bo robia doskonala prace. Jest tu tez wielu uzytkownikow nastawionych na dyskusje a nie na wyzwiska. Przeczytalem tu mnostwo trafionych artykulow. Ten natomiast to za przeproszeniem istne pierdolamento. Doprawdy nie wiem czy ma to sluzyc. Zarowno kibice Barcy jak o Realu odwiedzaja strony rywala. Takie slabiutkie merytorycznie pisemko prowadzi tylko i wylacznie do niepotrzebnej napinki. Co autor chce tym pokazac? Prawdziwy sezon sie jeszcze nie zaczal. Ja postrzegam ten artykul jako probe wytlumaczenia ewentualnej kleski Barcelony.
Porownanie Realu z Barcelona w kwestiach ekonomicznych jest zupelnie chorym pomyslem. Real kontraktujac gwiazdy zapisuje sobie prawo w kontrakcie do praw wizerunkowych. Barcelona tego nie robi. Oba kluby maja rozne osoby w zarzadach, nastawione na zupelnie inne cele. Takze przed nastepnym tego typu artykulem prosze sie zastanowic. Wszak okno transferowe konczy sie z koncem sierpnia.
PS.Uprzedzam popularne ostatnio zapytania. Nie mam zadnego bolu tylniej czesci ciala :) Pozdrawiam prawdziwych Cule
6
Jak Barca pyknela Bilbao to bylo tutaj wielkie zadowolenie ze wygrali z silna ekipa. Jak Real rozjechal Athletic to znaczy ze Baskowie to ogorki. Taka logika...
6
No raczej nie o te:
1. Rafa Guerrero: 85 minuta. Isco trafił w piłkę i nie powinien zobaczyć drugiej żółtej kartki
2. Rafa Guerrero: 50 minuta. Weligton fauluje Bale'a w polu karnym. Penalti claro.
3. Rafa Guerrero: W 10 minucie Sergio Sánchez wyraźnie przetrzymywał Cristiano za koszulkę w polu karnym. Rzut karny.
4. Rafa Guerrero: 27 minuta. Ramos trzyma delikatnie Weligtona za koszulkę. Sergio wygrywa pozycję i nie ma powodu do podyktowania jedenastki.
5
Po tym co zobaczyliśmy w niedzielę to bardziej bym tą Ligę Europy potencjalnie Barcelonie przypisywał :)